Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tud barátnőt szerezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud barátnőt szerezni egy olyan fiú aki szociális fóbiás és szorong emberek között?

Figyelt kérdés

2023. aug. 8. 19:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Ha fele akkora erővel próbálkoznál a lányoknál, mint ahogy itt trollkodsz (és elmennél orvoshoz), akkor már rég lehetne valakid.
2023. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hányadjára írod ki?
2023. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

"Ha fele akkora erővel próbálkoznál a lányoknál, m"


de hogy próbálkozzak ha azt se tudom hogy kell?? nekem nem olyan természetes ez mint nektek, nekem kihívás szocializálódni

2023. aug. 8. 20:19
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
#3 A másik 500 kérdésedhez rengeteg jó tanácsot kaptál már.
2023. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
nem kaptam mert szét trollkodtátok mindet
2023. aug. 8. 20:29
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
#5 De mondtunk, te trollkodsz non-stop azzal, hogy kiforgatok a szavainkat.
2023. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%

Akkor leírom megint:

MENJ LE EDZENI!


Mondtuk szépen is meg csúnyán is, hogy ez a kezdet.


A te logikáddal feltehetném azt a kérdést is, hogy “hogyan kell olyan vállalkozást indítani, ami már 2 hét után milliókat hoz”


Vagy lemész szépen és elkezdesz dolgozni magadon, vagy viccet csinálsz magadból gyakorin.


Dehát nem lehet az olyan embert megmenteni aki nem akar megmenekülni.

2023. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%

Én bipoláris borderlin vagyok, szoringásos depresziós zavarral, szociális fóbiával, paranóniával, hangulati instabilitással és önértékelési zavarokkal.


Ronda vagyok, nem merek hozzászólni a csajhoz. Úgyse kellek neki. Nem merem elvinni randi helyekre mert félek az emberek közt és ha a lánnyal csak barátkozunk, hogy egyenlőre csak ismerkedjünk és véletlenül nem kettesben vagyunk, a szorongástól megszólalni is félek.


Ennek ellenére fent vagyok randi oldalakon, pszichiáter és pszichológus kezel, edzek, hogy legyen önbizalmam, levezessem a streszt, egészséges legyek, vitaminokat szedek, meditálok, hogy oldjam a szorongást és belemegyek olyan szituációkba a lányért amitől félek, hogy megpróbáljam megszerezni. Neked is ezt kellene.

2023. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
2023. aug. 8. 21:52
 10/27 A kérdező kommentje:
edzzen akinek 6 anyja van
2023. aug. 8. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!