Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt szociális fóbiásként?

Figyelt kérdés

nincsenek barátaim, nagyon kényelmetlenül érzem magam emberek között, van hogy hetekig nem hagyom el a lakást.

"mennyé pszihológushoz" meg "előbb barátaid legyenek" meg "előbb hozd rendbe magad" kaliberű válaszokkal kíméljetek



2023. júl. 1. 19:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy ha kijelented már a kérdésben is hogy bajaid vannak, de nem vagy hajlandó rajtuk dolgozni akkor sehogy. Egyébént meg próbálkozz online, de ha arra se tudod rávenni magad néha hogy elmej otthonról akkor nem nagyon lesz stabil kapcsolatod addig
2023. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
ezen nincs mit "dolgozni", kb 1000-ből egy olyan ember van akit el tudok viselni, a maradék 999 meg hagyjon békén
2023. júl. 1. 20:13
 3/26 A kérdező kommentje:
egyébként ha lenne barátnőm akit szeretek és ő is engem, akkor miatta természetesen rá tudnám venni magam hogy kimozduljak
2023. júl. 1. 20:14
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy.
2023. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
ja a "sehogy" gyal is kíméljetek, ezt kifelejtettem
2023. júl. 1. 20:19
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon kényelmetlenül érzem magam emberek között, van hogy hetekig nem hagyom el a lakást"


Szerintem kezdj el apránként kimászkálni, mert így egyre roszabb lesz és egyre jobban magadba fordulsz majd.

Azzal, hogy kimászkálgatsz, még nagyobb is lesz az eséje, hogy találkozol valakivel, akit később akár a barátnődnek is nevezhetsz majd. A lakásodba hiszen senki nem fog csak úgy random megjelenni, de ebben biztos vagyok, hogy te is tisztában vagy.


Nem lehet, hogy eddig olyan körökbe mozogtál, ahol sok volt a "kb 1000-ből egy olyan ember van akit el tudok viselni, a maradék 999 meg hagyjon békén" típusú ember?

2023. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#6

rendben, és hova mászkáljak ki? nem szeretnék céltalanul bolyongani


és nem, nem mozogtam ilyen körökben, a sulin kívül nem nagyon találkoztam korombeliekkel soha de ott annyi állat volt mint égen a csillag, ők nagyon nagy mértékben hozzájárultak ahhoz hogy ilyen zárkózott lettem. olyanok nem voltak sem általánosban, sem gimiben akikkel egy értelmes mondatot lehetett volna beszélni

2023. júl. 1. 20:27
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Barátnőt nem "szerez" az ember.
2023. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem akarsz változtatni magadon, akkor a válasz az, hogy sehogy, hiába nem akarsz ezzel a válasszal szembesülni.

Keress fel egy szakembert, különben az egész életed a szobádban fogod eltölteni.

2023. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
nincs semmi bajom, minek mennék szakemberhez?
2023. júl. 1. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!