Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tud barátnőt szerezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud barátnőt szerezni egy olyan fiú aki szociális fóbiás és szorong emberek között?

Figyelt kérdés

2023. aug. 8. 19:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

[link]


rám ez illik

2023. aug. 13. 00:16
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

EZ egy hűbéres korona.

Kinek a hűbérese vagy?

2023. aug. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
én király vagyok
2023. aug. 13. 03:19
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha király lennél nem itt sírnál mindenkinek hogy szociális fóbiád van meg szorongsz. De egyébként kezdem azt hinni hogy az egész az csak kamu, mert ha tényleg minden emberi interakciótól bajod van akkor nem értem miért van ekkora pofád minden egyes válaszolónak beszólogatni. Vedd már észre magad
2023. aug. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Egy valóban szociális fóbiás ember nem akar párkapcsolatot.


Nekem sosem volt és nem is akarok, én elfogadtam magam, ez a személyiségem része.


Szerintem, amire vágysz, az a szex, nem a párkapcsolat.

2023. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Akik az edzést írták.

Én is edzek.

Attól, hogy külsőleg jól néz ki valaki még belül nem változik.


Ez nem önbizalom kérdése, hanem személyiség.

Aki introvertált és már hikikomori életet él az szinte a teljes kivonulás a társadalomból.


Hogy lehet így párkapcsolatban élni?

Sehogy.

Persze találhatsz valakit, aki hasonló, mintha a lakótársad lenne.


De egy normál ember sosem fogja megérteni ha valaki nem vágyik a társas dolgokra vagy lefárasztja őket, nyűgnek érzi.

2023. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%

Én szociális fóbiás vagyok, szorongok emberek között és paranoriásan félek attól, hogy bántani fognak a környezetemben lévők. Ennek ellenére vágyok párkapcsolatra.


Nem discoban fogom megtalálni és nem bárokban fogom leszólítani, de meg fogom találni azt aki a párom lehet és akit szerethetek.

2023. aug. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!