Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még sose volt barátnőm és úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sose volt barátnőm és úgy érzem egy utolsó lúzer senki vagyok, mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 18. 19:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
20F
2023. szept. 18. 19:55
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek veled. Két lehetőséged van. Vagy megpróbálsz egyedül élni vagy változtass magadon. Pl.: járlj el edzeni, regisztrálj társkeresőre, próbálj ismerkedni stb. És ne tartsd magad lúzernek!
2023. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
az edzésnek semmi értelme, társkeresőket próbáltam de nem jöttek be
2023. szept. 18. 20:01
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

ha így állsz hozzá, magadra vess

csak a szokásos típus. tanácsot kér, kap, kifogást keres, talál, leírja

2023. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ezek nem kifogások, ezek tények
2023. szept. 18. 21:12
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

akkor viszont el vagy tévedve.

az edzésnek végtelenül hosszú pozitív hatása van, hogy csak párat említsek: önbizalmat ad, egészségesebb, erősebb közérzeted ad, és nem utolsó sorban ha jól csinálod és kitartó vagy izmot épít, ami vonzóbbá tesz.

az hogy a társkereső oldalakkal nem volt szerencséd, azt jelenti hogy nem próbálkoztál elég ideig.

hidd el minden ember aki ott van ugyanazért van ott: hogy párt találjon

előbb utóbb összeakadsz valakivel aki tetszik és ez kölcsönös.


a változás viszont csak rajtad múlik. ha változni akarsz, tegyél is érte...

2023. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

A: Menj el edzeni.

B: Ne menj el edzeni, de ne is csodálkozz, hogy nem kellesz az olyan alja népség lányoknak, akik csak az izomra mennek. De azért csinálj pár fekvőt, a gyenge palik nem férfiasak.

2023. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

8

el lehetne felejteni ezeket a férfias - nem férfias dolgokat, jó hogy nem azt mondod hogy ha nem voltam sorkatona meg nem kapálok egész nap akkor egy b*zi vagyok xdd

2023. szept. 18. 21:55
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

#7 akkor magadra vess

minek teszel fel egy kérdést ha nem érdekel amit kapsz tanácsnak

akkor maradj a pincében, verd tovább a kis faszodat aztán álmodozzál barátnőről

2023. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

#9

Miért nem tudok jól festeni? De hagyjatok már békén ilyenekkel, hogy stílusok, kompozíció, színek vagy átgondolt ecsetvonások.

Én csak fogni akarok egy papírt, és fél perc alatt én akarok lenni a legjobb festő a világon. Szart se tudok az egészről, nincs hozzá tehetségem és még fejlődni se vagyok hajlandó. De azért fogadjatok már el a legjobb festőnek!

2023. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!