Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznel olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznel olyan lányok akiknek nincsenek barátaik?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert nekem nincsenek így tudom hogy max 1 olyan lánynál lenne esélyem akinek ugyanúgy nics szociális élete mint nekem. És az igaz hogy ha vannak ilyen lányok azok nem annyira vonzóak? Egyáltalán hogy lehet rájuk találni?

2018. szept. 12. 11:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Léteznek*
2018. szept. 12. 11:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, felettébb introvertált és aszociális. Mégis van párom. Ha két embernek meg kell találnia egymást, így is- úgy is meg fogja
2018. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 egyre ***** válasza:
0%
Szerintem nem léteznek ez csak a te agyszüleményed...
2018. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló elmondta a gondolataimat. Dettó ugyanaz.
2018. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 barátom van és csak egyben bizok meg szóval léteznek./L
2018. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak olyan lányok. Nekem ugyan van néhány barátom, de eléggé introvertált és visszahúzódó vagyok. 🙂
2018. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Létezek, és nem hinném, hogy ocsmány vagyok.
2018. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs sok.
2018. szept. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!