Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek megéri futni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri futni a lányok után?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben találkoztam egy lánnyal az első pár napon minden jó volt beszélgettünk sokat stb. Viszont mostanában ha én nem keresem, akkor ő nem ír. Lehet velem van én nem tudom. Ha valakinek van bármilyen ötlete azt örömmel meghallgatom.

2023. okt. 22. 19:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
49%
Nem.
2023. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenek a lányok, nehéz fenttartani az érdeklődésüket.

Szerintem jobb ha magaddal foglalkozol, ha vkit érdekelsz akkor jobban fog keresni, ez oda vissza kellene hogy menjen

2023. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehetne sétálni? :(
2023. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Futtatni kell őket, nem futni utánuk.
2023. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem éri meg.
2023. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Az se mindegy miket írtál.
2023. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 gabor49 ***** válasza:
87%
ha nagyon bejön megéri teperni
2023. okt. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez oda vissza kell működjön. Ha meg nem visszonozzák túlságosan a kapcsolatod, akkor meg van valakije vagy illető szétteszi mindenkinek a lábát. Mikor éri meg futni utána? Ha látod, hogy a közeledbe akar lenni és csak te vagy neki a fontos. Egyébként ha nem törődik az emberrel, akkor meg feleslegessen adod ki magad neki. Ha meg meg akar szerezni magának, akkor meg sikered van. Nagyon bejönn című kategória balul is elsülhet. De az a legjobb ha kapcsolatot akarsz az illető lehdt akárki bárhogy nézhet ki, ismerd ki milyen belülről. Manapság az már nem elég, hogy passzolsz valakihez. Tehát ha a belsőd nem ugyanolyan mint az övé, akkor dobhatod ki az egészet a kukába. Tudod kiért éri meg teperni? Aki látod is, hogy szeret meg oda van érted teljes mértékben mindvégig. Manapság annyit röhögök azokon, akik olyanokért futnak, akik őket csak névlegesen szeretik. Tehát ki tartanak egymás mellett meg minden, annak ellenére,hogy a srác elnézi ezt neki és nem érdekli. De most megéri ha röhögnek rajtam? Egyébként lehet szeretik egymást, de ha csaj félrehajlosabb típus akkor csak lejáratja magát az ember. Ha manapság normális lányt akar keresni az ember, szerencsédnek kell lennie, épp úgy mint a lottón. Pont ugyanazokat a számokat kell húznod amire gondoltak. Tudod hol jó ismerkedni már rájöttem! A valódi életben még annnyirán facebookon sem jó. Meg ha magyarán régóta ismered az illetőt.
2023. okt. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm szépen, ilyen válaszokat vártam. A többieknek is köszönöm, próbálom levonni a tanulságot és továbbmenni.
2023. okt. 23. 10:01
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig eszembe jutott nagyapám egyik mondása, ha nem volt kölcsönös az érdeklődés egy lánnyal: "Ne szaladj olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni".
2023. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!