Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Garázsból ki lehet alakítani...

Garázsból ki lehet alakítani egy olcsó lakhatasi lehetőséget? Szerintetek anyagilag jobban megeri mint egy lakható hobbikert vagy lakokocsi?

Figyelt kérdés

Először kerteket néztem meg lakókocsikat.de ha belegondolok ott is elkoltenek min 5 milliót és kint lennék a semmi közepén autot kéne tartanom folyamatosan. logisztikailag bonyolultabb és nehezebb utána eladni .


Ellenben ha vesszek egy garázst ugyan úgy kijovok 5 millióból és egy vidéki nagyvárosban leszek közel a munkahelyekhez, boltokhoz.es erteket képvisel hosszú távon megőrzi az erteket könnyen eladhato ha váltanak.


Logikusan nézve meg ha csak pár évet is élek garázsban akor is milliókat sporolok.

Meg úgy is ha csak szobát bérelne az ember

A bérlés meg a lakashitelnel is drágább.



Tudom ciki de elég antiszoci vagyok haverokat csajokat nem hívnek oda 18 20 nm garázs ki lehet fűteni

WC nek raknak egy tartályos kicsi mobil WC t aztán időnként kiurutenem.


Villanyom lenne akor lenne hutom sütöm.mobilnetemrol lenne internetem. tv

Kimeszelnem alul felül. aztán szőnyeget le aztán néhány szekrény asztal és egy ágy kene es kész

Full olcsón ki lehetne hozni.

Fürdeni nemtudnek de azt most is melóban szoktam mert szinte minden nap megyek.



2023. szept. 1. 13:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Hát végülis megoldható.
2023. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
48%
Igazából jobb megoldás, mint a lakókocsi. Nekem a víz hiánya lenne probléma. Mosás és kaja szempontból. De ezt te tudod. Meg az sem mindegy, hogy milyen garázs szomszédok vannak. Előbb utóbb szemet szúr valakinek, aztán megy a találgatás meg a baxtatás, hogy mit csinálsz te ott. Hová öntöd a wc tartalmát, meg ilyen csip csup dolgok. Pl lenne e bejelentett lakcímed, mert valószínűleg oda nem fogsz tudni bejelentkezni. Hirtelen most ezek jutottak eszembe. Amúgy nem lenne rossz ötlet, főleg ha nem zavarsz (miért zavarnál?) senkit. Csak hát bolondok az emberek, mindenféle értelmetlen dolgon tudnak rugózni.
2023. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
23%

"WC nek raknak egy tartályos kicsi mobil WC t aztán időnként kiurutenem."


Hova???


Ki az út szélére, árokpartra, esővíz csazornába...

Gratulálok, ilyen egy igényes modern ember!

2023. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
25%
Na, ezt hagyjad már! Elviszi valami kukoricaföld szélére a határba, azt csókolom. Lehetne rá találni megoldást, csak többnyire nem egy városi garázssor közelében.
2023. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
48%
Olvastam már itt az oldalon olyanról is, aki a kocsijában lakott pár évig és úgy szedett össze egy lakásra valót. Valahol nekem tetszik ez az élelmesség, még ha igénytelenségbe csap is át. :)
2023. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

2# igen sok nyugdíjas mindenbe képes belekotni érdekes valahogy sokkal kotekedobbek mint a fiatalok ilyen téren. Fiatalt miért nem érdekli ki mit csinál?


Unokatesom egy panellakas földszinti tarolojaban kialakitott lakásában el 16 éves kora óta mert nem akart a 6 éves kishugaval 1 szobában lakni .

Fürdő neki sincs arra feljar anyjaekhoz.

Önkormányzattól berelik a helységet senkit se zavar. de van egy szomszéd aki folyamatosan problémázik neki.fotozgatja hogy mit keres ott éjszaka meg önkormányzatnak panaszkodik de évek óta nemcsinalnak semmit


Szerintem egy garázs esetén kevese problemaznak mint egy társashazi tároló esetén vagy tévedek?

Főleg úgy hogy a garázs saját tulajdon.



A WC ürítés igen probléma. Nyilván van a fent felsorolt helyeken alternatíva sajnos nincs . De vegulis állatok is oda ürítenek természetes anyag lebomlik .

Nyilván olyan helyre fogom ahol senki nem jár.

2023. szept. 1. 15:28
 7/33 anonim ***** válasza:
#6 Mondjuk ha be tudod állítani a kakilásodat rendszeresre, hogy mondjuk reggel kelljen meg délután egyszer és mindkettőt tudod a munkahelyeden intézni, akkor a pisilést akár üvegbe is intézheted, aztán elviszed egy nyilvános mosdóba kiönteni. Vagy ilyesmi. Így csak a hétvégi kakilásokat kell megoldani, de azt megint csak intézheted nyilvános mosdóban, kocsmában, mcdonaldsban...
2023. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%

Fiatalabb koromban évekig laktam a saját garázsomban és még rendszeresen csajoztam is ott.

Olyan garázst keressél amiben van víz és villany.

Egy darálós wc-vel a vízcsap lefolyójába kötve már meg lenne a minimális komfortod.

Üdv, egy nyugdíjas.

2023. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nálunk olyan 3 és 5 millió között mennek de általában víz nincs bennük.


Olyan 1,5 milliom van amit bele tudok invesztalni többi személyi hitel lenne.


Kalkulátor szerint még ha mind a 4 milliót hitelből fizetnem akor is csak 70 e lenne 8 évig.


Meg mindig jobb mint albi 1 szobás 120 e

Csak szóba 60 70 e

2023. szept. 1. 17:15
 10/33 anonim ***** válasza:
70%

Próbálj meg első körben szociális alapon önkormányzati lakást megpályázni.

Semmibe nem kerül,nincs vesztenivalód vele.

2023. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!