Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
Egy kis problémába ütköztem. Van egy srác akivel szeretnék beszélni, meg van már hogy mikor, hol. De, nem tudom mit mondjak. Nagyon gáz lenne ha nyíltan, őszintén elmondanám neki, hogy szimpatikusnak találom, nem feltétlenül romantikusan és szívesen megismerném. Nem igazán ismerjük egymást, kb 1hete beszélgettünk először, viszont nagyon rendesnek, okosnak és kicsit visszahúzódónak tűnik. Lányként ezt így elmondoni nagyon gáz egy srácnak?

nov. 4. 20:44
A kérdező szavazást indított:
Eléggé
Nem igazán
26 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
16l vagyok mellesleg. Ez kimaradt
nov. 4. 20:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, hogy nem holmi játszmázó csaj vagy.
nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem rossz ötlet, de ehhez kell egy alkalom. Mondjuk egy randi végén simán jó ez.
nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
nov. 4. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne gáz

Az kezdeményezzen akinek tetszik a masik

nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz
nov. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettől sokkal egyszerűbb ha csak azt mondod neki, hogy mostanában igazán lóghatnátok együtt. Ha erre igent mond akkor tudod, hogy jó az irány. Ha nem, akkor meg azt is tudod, hogy nem jössz be neki.
nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!