Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tisztelt gyakori kérdések...

Janosvertes32 kérdése:

Tisztelt gyakori kérdések felhasználók! 32 éves érdeklődő vagyok. Nagyon sírósan telnek el a mindennapjaim(depressziósan) elkerülhetetlen lenne/ volna már nagyon régen az antidepresszáns szedése és az idegnyugtatóé!?

Figyelt kérdés

most a torkom is begyulladt az orrom is dugulva van eléggé nagyon levert vagyok és nagyon erőtlen gyenge:-(:-s

csak még békétlen és nyugtalan kényes nyűgös vagyok ettől az egésztől a mindenségtől már.



2022. aug. 29. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
A kezelőorvosod mit mondott?
2022. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen, de csak orvosi ellenőrzés mellett!
2022. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Azt szedd és akkora dózisban, amit és amekkorát orvosod javasol!
2022. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

a torkom is begyulladt az orrom is dugulva van eléggé nagyon levert vagyok és nagyon erőtlen gyenge"

Ez lehet covid is!

Egyébként pedig menj el pszichológushoz. Csak szakszerű segítséggel lehet ebből kikeveredni!

2022. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Menj el orvoshoz! Ezt tudom válaszolni a privát üzenetedre!
2022. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ha lehet akkor inkább kerüld a bogyókat. Próbálj ki új dolgokat, kicsit változtass az életmódodon. Kezdj el esetleg otthon jógázni vagy medeitálni (sok videót találsz hozzá a youtubeon). Az egészséges étkezés, valamint a vitaminok pótlása is sokat hozzájárulhat a kedvedhez. Ajánlom a B vitaminokat, nyugtató teákat, levendula illóolajat. Véleményem szerint először mindig érdemesebb a természetes gyógymódokhoz fordulni.
2022. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!