Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valamennyi esély heterová...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamennyi esély heterová szeretni egy meleg fiút, vagy teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés

nov. 19. 18:05
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
De értem, de szerintem ez még nincs kőbe vésve. Lehet rejtett biszexualitás is, csak a lányok közül még nem fogta meg senki.
nov. 19. 18:47
 12/36 anonim ***** válasza:
97%

#11: ha biszexuális, akkor nem meleg. A kérdésben meleg fiúról kérdeztél.


Azt a kutya nem fogja tudni megmondani neked, hogy ő biszexuális-e vagy sem.

nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Másik dolog, hogy ha kiderül, hogy biszexuális, attól nem lesz heteró, mert veled összejön (mert ugye "heterová szeretni" lenne a cél a kérdés szerint)
nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Mert ő is melegként hivatkozik magára, de szerintem ezt nem kell úgy kezelni, mintha mindenki mindent biztosra tudna magáról. Lehet, hogy csak nyitnia kéne. Kérdés, hogy értené meg ezt.
nov. 19. 18:54
 15/36 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem inkább te nyiss a lányok felé. Az izgibb.
nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

#14: ez így ok, csak

1. következetlenül kevered a fogalmakat

2. senki nem tudja, hogy a konkrét fiú esetében tényleg meleg, vagy sem

3. meg alapvetően: ha ezt így ki tudod jelenteni, mi a kérdés? Felteszel egy kérdést, aztán minket győzködsz arról, hogy a kérdésedre a válasz az, hogy "igen". Ennek mi értelme van?

nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek változik élete során a vonzódása, van, akinek nem. Ha eddig nem villant köztetek a kémia, akkor ne reménykedj.
nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Az a másik, hogy ha kiderülne, hogy a nőket szereti, miért pont a Kérdező iránt vonzódna...
nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
15%

Én értékelem hogy próbálsz heteró lenni de ez nen csettintésre működik.

Elhiszem, hogy frusztrált vagy emiatt, mindenki szeretne egy ilyen kellemetlen helyzetet elkerülni de nem tudsz ez ellen mit tenni, nem hazudhatsz magadnak.

nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg, akkor nincs esélye lánynak. Az lehetséges, hogy nem tudja magáról, hogy a szexualitás skáláján inkább a biszexualitás felé hajlik, mint a homoszexualitás felé, de a szexualitás ilyenkor már egy eldőlt dolog (legtöbb esetben már a születés pillanatában is az), úgyhogy "megteríteni" nem lehet senkit, maximum ráébreszteni.
nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!