Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Reménytelen szerelem, hogyan...

Reménytelen szerelem, hogyan felejtsem el? ( Meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy nemrég megismerkedtem egy sráccal. Nagyon jó néz ki és nagyon bírom meg stb. És úgy érzem, hogy valamit érzek iránta. De ő a lányokat szereti. Így semmi esélyem sincs. Valaki volt már ilyen reménytelen helyzetbe? Mit tegyek?
2013. okt. 13. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudsz mit csinálni, nem erőltetheted rá, hogy ő is meleg legyen, és egy fiúval legyen. Én lány vagyok, de annyi jópali van aki meleg ( számomra sajnos :(

Biztos találsz még magadnak valakit, szerintem mind1, hogy meleg vagy hetero keresi a szerelmet, csak meg kell találnod az igazit, aki komolyan gondolja :)

( egy hetero lány )

2013. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Könnyű mondani, de majd elmúlik, és fogsz találni olyan srácot, aki viszonozni is fogja :) Keress olyan helyeket, ahol lehet ismerkedni meleg srácokkal.
2013. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
keverj össze tejfölt tojássárgájával és vaniliáscukorral. menj oda hozzá. csöpögtetsd rá egy uborkára. és nyald le előtte :D
2013. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket. Igazatok van, de nehéz elfelejteni. :((
2013. okt. 13. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul ez Pisti, túl lehet élni.
2013. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pontosan, mindenkivel előfordul.

Nehéz lesz túltenni magad, de tudod, én amiatt mert meleg vagyok azért mondom hogy csak rátett egy lapáttal az életemre, mert a reménytelenség társ téma terén 1000X nagyobb :/

19/F

2013. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez nagyon sok embernél így van (mint pl nálam). Nem tudsz mit csinálni. Talán csak annyit, hogy kerüld és talán úgy könnyebb elfelejteni. Fránya dolog ez a Szerelem :/ Ne add fel! Kitartás!
2013. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)))
2013. okt. 14. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár az is lehet, hogy biszexuális.
2013. okt. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6%
Fujj az ilyen kérdéseket kéne tiltani...undiii
2014. jan. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!