Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltál már szerelmes a főnököd...

Voltál már szerelmes a főnöködbe reménytelenül? (azert reménytelen mert vagy házas, túl nagy a korkulonbség koztetek, vagy mert meleg. )

Figyelt kérdés

Mit tettél, hogy elfelejtsd?

Én most sajnos ebben a szituacióban vagyok és kellene egy pár jótanács...



2015. máj. 11. 22:29
 1/9 anonim válasza:
32%
Far-túró a főnököd? És ennek ellenére szereted?
2015. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam. Egymásba szerettünk valahogy, pedig nekem ő nem is tetszett először. Mindketten éreztük, hogy ezt muszáj lesz megbeszélni, mert csak a hülye nem látta, hogy van köztünk valami. Elmondta, hogy vonzódik hozzám, szerelmes belém, de nem lehet köztünk semmi, ő nem fogja a céget kockára tenni egy agymenés miatt. Megegyeztünk abban, hogy megpróbáljuk egymást elfelejteni. Eltelt egy kis idő, de nem bírtuk sokáig: titokban viszonyt kezdtünk folytatni. Közben neki volt egy kapcsolata, folyamatosan hazudoztunk. Én a kollégáknak, ő a csajnak otthon. Állandó idegbajban éltem. Nem részletezem, de nagyon rossz vége lett az ügynek, mert a drága ember "elfelejtett" nekem szólni, hogy időközben a csaj a menyasszonya lett és ki van tűzve az esküvő. Én jöttem erre rá tök véletlenül. A pasival azonnal megszakítottam minden kapcsolatot és felmondtam a munkahelyemen is. Ez tavaly ősszel történt. Mára már jól vagyok... Jó tanács kell? Ne kezdj a főnököddel.
2015. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
2 évig volt a főnököm én addig nagyon szerelmes voltam belé, plátói volt. Gyerekei votak és egy gyönyörű felesége ezért eljöttem a munkahelyről. A mai napig eszembe szokott jutni de azért az érzéseim csillapodtak az évek során. Azóta nekem is van férjem és egy boldog családom
2015. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es, :) nem farturo, az csak egy példa volt, miért is lenne lehetetlen a kapcsolat.


2-es, vannak ilyen piszok emberek, akiknek csak a sajat kényelmuk a fontos. Koszi a tanacsot, nem kezdhetek vele, o észre sem vesz engem (lehet, hogy szerencsém is)


Megprobalom elfelejteni...csakhat eleg surun latom. En felmondani nem akarok mert ha ettol a dologtol eltekintunk szeretem a helyem.

2015. máj. 11. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Én is beleestem a főnökömbe. Két évig volt a cégnél, addi reggelente együtt kávéztunk, sokat beszélgettünk, de ennyi. Ő házas, a felesége szép, szereti is, ráadásul fiatalabb is nálam. Amikor elment a cégtől, szerelmet vallottam neki, persze már rég tudta, hány az óra. Nem nevetett ki, de nem is ígért semmit. Tartjuk a kapcsolatot, tanítgat engem más szemmel nézni a világot, és azt hiszem, szeret is. De családját nem fogja tönkretenni miattam, és én nem is várom el tőle.

Szóval, van egy nagyon jó barátom, akibe szerelemes vagyok. Nem tudom, mi lesz belőle, lesz-e egyáltalán valami, de Ő fontos nekem, és jó érzés, hogy ha akármilyen formában is, de magam mellett tudhatom.

Amúgy van párom, de lelkiekben a töredékét se kapom tőle, mint a főnök-szerelmemtől.

2015. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolso, " lelkiekben a töredékét se kapom tőle, mint a főnök-szerelmemtől." ezt hogy erted?
2015. máj. 12. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a főnökömbe, de valami olyasmi.

A volt oktatómba.

Házas is, lényegesen idősebb is, és szerintem egyáltalán nem nőként, hanem "gyerekként" tekint rá, habár már rég nem vagyok az.


Néhány hete már csak utcán találkozunk, összefutunk, de egyáltalán nem múlik, sőt egyre rosszabb.

2015. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
5/7 vagyok, csak egy példa: A párom miatt el kellett zálogosítani az összes ékszerem (egy balul sikerült üzleti ügyét kellett tisztázni), és nem is tudtuk kiváltani, úgyhogy elvesztek. A drága jó uram elintézte annyival, hogy "Nem akarok erről beszélni" a főnököm látta rajtam, hogy valami bánt (az anyukámtól, nagymamától és másoktól kapott ékszerek vesztek oda), nem akartam neki elmesélni, de kiszedte belőlem, és tudott nekem olyan ajándékot adni, amivel megvigasztalt. Na, ki törődött velem???
2015. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oh, ertem :(
2015. máj. 13. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!