Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért csinálja ezt a csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt a csaj?

Figyelt kérdés

Színtisztán látszódik hogy belém van zúgva ez nem kérdés. (A részletekbe nem mennék bele.)

És amikor bejelölöm facebook-on vagy instán akkor nem jelöl vissza és nem is követ vissza.

Ez mért van?

De számos egyértelmű jeleket ad felém.

Legysziii segítsetek mi járhat ilyonkor egy tini lány fejében?



dec. 4. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretné ha azt látnád hogy könnyen megkapható, még túráztat egy kicsit.
dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem nézi olyan gyakran a social mediat, vagy alapjáraton a telefonját. Velem is van olyan, hogy eltelik majdnem egy hét is, mire visszajelölök valakit, mert ki van kapcsolva az is, hogy értesítést kapjak, ha bejelöl valaki.
dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha segítséget vársz, akkor menj bele a részletekbe, mert lehet, hogy csak te hiszed azt, hogy tetszel neki, közben meg sem is.


Aki tetszik nekünk, azt nem ignoráljuk, hanem épp ellenkezőleg, mindig igyekszünk a lehető legtöbb időt vele tölteni, amikor csak van rá lehetőség mindig keressük a másikat, érdeklődünk a másik felé stb. stb.


Srác, te nagyon el vagy tévedve szerintem. Mondjuk ahogy elnézem az írásodat, téged nem csoda, hogy a csaj egyrészt ignorál, másrészt nem vagy képes logikailag levezetni, hogy mi a helyzet, és miért viselkedik így!

dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
* közben meg nem is! Javítottam
dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is kìváncsi lennék a részletekre, mert lehet te értetted félre a neveket.
dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3. Miért lennék eltévedve?

A helyesírásommal meg nem tudom mi bajod van.

Fú hallod te amúgy eléggé elviselhetetlen figura lehetsz!

Amúgy meg nem hiszel el hogy nem tudnál "segíteni" ha annyira akarnál. De oké.

Az a lényeg hogy biztos hogy nem tévedek, de sztm ő is fenn van ezen az oldalon ezért nem akarom.

Bocsi.


1. Köszi az normáslis választ.

(Ő sem tudja a jeleket és még

is tudot segíteni)

dec. 4. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Fú hallod. Hallod?
dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

:DDD Maximum látom, te szerencsétlen. Hallani akkor hallanám, ha szólnál hozzám.


Illetve ne haragudj, de egy fontos dolog:


"Az a lényeg hogy biztos hogy nem tévedek" Ezt te írtad, ugye?


Egy idézet jutott most az eszembe.


"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak viszont mindig tele vannak kételyekkel."


Azt hiszem, hogy ez téged (a jelenlegi én biztos, hogy nem tévedek szövegeddel) tökéletes jellemez.


Ha belementél volna a részletekbe, akkor segítettem volna neked, és figyelj, nem kértem volna semmit cserébe (hát nyilván :D). De így nem tudok neked segíteni. A helyesírásodat most hagyjuk, nem ez a lényeg, a lényeg, hogy akkor írd le nekem a sztoridat, ha akarod privátban, és akkor segítek. Vagy akkor ide írd ki, nekem igazából mindegy, csak ez az infó, amit leírtál, az kevés. Nem vagyok ellened srác, nehogy azt hidd, mert a végén még én leszek a rossz fiú. Pedig nem.

dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8. Hát jó. Ezen ne múljon.

Látom kemény dió vagy így hát írtam privátban.😉😁

dec. 4. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!