Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja a csaj azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja a csaj azt, hogy kérdez valamit, én válaszolok, utána meg napokig nem nézi meg és nem válaszol, pedig közben gyakran fent van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Minden csajnak van valami érthetetlen szokása. Az egyikkel egyelőre ilyen haveri-baráti szinten vagyunk, segítünk egymásnak a tanulmányokban, és már magánéleti témákról is el tudunk beszélgetni.


De nem tudok rajtuk kiigazodni. Kérdez valamit (tanulmánnyal kapcsolatban), válaszolok és visszakérdezek, de napokig meg se nézi az üzenetet, és nem is válaszol, de közben gyakran fent van, akár egyidejűleg velem.


Lehet, hogy megsértődött, mert én naponta csak egyszer megyek fel és későn válaszolok? És ezért ő is szórakozik?


Fél éve ismerjük már egymást, nem tudom, az ilyenek mit jelentenek.



2020. márc. 29. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Szeva! Mert nem érdekled és írnak neki nálad sokkal jobb, okosabb helyesebb pasik! Engedd el és írj rá másik csajra!
2020. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A csaj kérdez engem, válaszolok és azt nem nézi meg. Ő kérdezett.
2020. márc. 29. 15:59
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Taktikázik.
2020. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Minek filózol ezen?

Ha szeretnél vele több kontaktust, akkor ne csak egy netes alkalmazásban keresd a társaságát!

2020. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem csak abban keresem, de jelenleg jó ideig nem futunk össze az egyetemen a járvány miatt, így korlátozottak a kommunikációs lehetőségek.


Max felajánlhatnám, hogy videóchatben beszéljünk, de az meg lehet, hogy túlzás lenne. Vagy nem tudom. Mit gondoltok?

2020. márc. 29. 18:03
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus, csak akkor ír neked ha valamire szüksége van.
2020. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5: Én 20 éve voltam egyetemista, nekem ez a kérdés kínai.

Képzeld bele magad egy olyan világba, ahol nem létezik az internet, és találd ki, hogyan tartsd a kapcsolatot egy emberrel, akivel szeretnéd tartani.

Arra VÁRNI, hogy hátha lehet-e videochatelni...? És ezt egy férfi kérdi?... Hát öregem...

Nézd meg ezt a filmet mondjuk:

https://www.youtube.com/watch?v=Lto4jc_XdV4

2020. márc. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak szórakozik. :-) nem mondod, hogy 1 csajra vársz, a többit meg hanyagolod?! A fejedre olvassák ezt a Pokolban! :-D
2020. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Képzeld bele magad egy olyan világba, ahol nem létezik az internet, és találd ki, hogyan tartsd a kapcsolatot egy emberrel, akivel szeretnéd tartani."


Én egyetértek ezzel, de a karantén miatt el vagyunk vágva egymástól.

2020. márc. 30. 13:44
 10/16 A kérdező kommentje:

"Csak szórakozik. :-) nem mondod, hogy 1 csajra vársz, a többit meg hanyagolod?!"


A többi is ugyanígy szórakozik, mindegyiknek van valami hülyesége. Az összes közül jelenleg még ő a legnormálisabb, de egyik se sokkal különb a többinél. Ugyanúgy csak a kihasználás, meg az érdekbarátságok, stb.

2020. márc. 30. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!