Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz kapcsolatom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Még nem volt soha barátom akivel jártam volna, most volt az első fiú az életemben 3 hónapja de azóta nem tudom elfelejteni más valaki meg egyszerűen nem jön össze pedig próbáltam mintha engem senki nem akarna, pedig bennem nagyon sok szeretet van , és az fáj a legjobban hogy még csak nem is jártunk és még mindig nem tudom azt elmondani hogy volt már barátom vagy van, azóta összevagyok törve lelkileg aludni is nehezen megy már étvágyam sincs összerándul a gyomrom annyi mindent írnék neki de nem tudom magam megfogalmazni annyira fáj és mélyen sok érzelem van bennem , a legrosszabb hogy nem is reagál mást meg nem tudok keresni nem tudok mást elképzelni nekem ő minden szempontból tökéletes lett volna és az is csak később jöttem rá hogy érzek is iránta valamit annyira gyorsan jött és hirtelen…

dec. 10. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Itt már csak a jogért és igazságért alapítvány segíthet
dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

velem is volt hasonló helyzet hogy valakivel nem jártunk és nehéz volt elfelejteni nagyon, de mikor sikerült elfogani és elengedni az nagyon jól esett(írtam egy levelet hozzá és utána kidobtam)

ez teljesen normális, hogy nem tudtad elsőre hogy többet szeretnél mert ezt nem mindig tudja az ember

amíg őt nem felejted el addig nem fog más jönni

és a legeslegfontosabb hogy először magadat szeretsd és fogadd el mert a te boldogságodért senki nem felelős

hidd el hogyha elfogadod magad, elfelejted vagy inkább elengeded a csávót és lenyugszol akkor jönni fog valaki

legtöbbször akkor, amikor az ember nem számít rá

valószínűleg ennek így kellett lennie, hogy a sráccal nem lett semmi, de fog jönni valaki más akivel majd megtalálod a hangot és aki szeretni fog

hidd el mindenkinek van egy másik fele

kicsit nyugodj le, csinálj valamit amit szeretsz, egyél, foglalkozz kicsit a belső békéddel és ne görcsölj rá

dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ohh te szegény, nem tudom hány éves vagy, gondolom 16 körüli. Babám, biztos van, csak nem akarod észrevenni őket. Tudod egy férfi nem annyira válogatós. Nyisd ki a szemed ahelyett, hogy depiznél, elhiszem, hogy divatos plusz a mellé társuló világfájdalom, de meglepődnél, hogy mennyi lehetőség van körülötted.
dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem

Tudom hogy hány eves vagy de biztos 20 alatt nincs veszve semmi kesobb biztos lesz pasid ne aggódj nem vagy lekésve semmiről🙂 majd mas tarsosagba biztos lesznek pasik vagy ha elharsz szorakozni🙂

dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
De, lesz, csak ne úgy kezeld ezt a dolgot, mintha az életed múlna rajta. Ha ennyire görcsösen akarsz kapcsolatot, az azt jelenti, hogy nem érzéseket akarsz, csak hogy legyen, ez pedig semmi jóra nem vezet.
dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!