Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek lányokkal ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal ha komoly (életre szóló) kapcsolatot szeretnék? szinte mindenkit csak az egyéjszakások érdekelnek...

Figyelt kérdés
2023. aug. 28. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én nem sohasem erőltettem az ismerkedést, csak éltem az életemt, és most megtaláltam azt a lányt, aki a legjobban passzol hozzám. Neked is ezt tanácsolnám, hogy egyszerűen csak éld az életed. Járj el ide-oda, és így biztosan szembejön valaki, aki megtetszik, ráadásul olyan a személysége, akivel az egész életedet le tudnád tölteni. Ha eljársz olyan helyekre, programokra, amik a hobbidhoz, vagy az érdeklődési körödhöz kapcsolódnak, akkor nagy esélyed van, hogy aki esetleg megtetszik hasonlóan gondolkodjon mint te, hasonló dolgok érdekeljék mint téged.
2023. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de hogy éljem az életem ha nincs is? xdd egész nyáron szinte ki se mentem a lakásból
2023. aug. 29. 00:34
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ezen kell először változtatnod. Mind írtam, jár el ide-oda. Keress a lakhelyed közelében programokat, amik érdekelnek. Ha van olyan ismerősöd, aki tetszik, őt is hívd el nyugodtan, ha nem passzoltok, akkor intelligensen meg kell beszélni. A lényeg, hogy legyél emberek közt. Ha nem teszel az ügyért, akkor nem fog történni semmi. Először neked kell lépned.
2023. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a lakhelyem közelében nincs semmi érdekes... ismerőseim se nagyon vannak anyámékon kívül
2023. aug. 29. 00:45
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Várhatod a sült galambot, de nem leszel előrébb, ha nem változtatsz.
2023. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Mozdulj ki, mindenek előtt pedig egy orvoshoz menj el. (Igen, akárhányszor kiírsz egy kérdést, ezt mindig le fogom írni)
2023. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és mindig le leszel pontozva
2023. aug. 29. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
#7 Szerinted érdekel? XDD
2023. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
#9 Láthatóan igen. XDD
2023. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!