Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnék tenni az ellen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni az ellen, hogy ne gondoljon rám másként?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi, akivel elég régóta követjük egymást instagramon. Egy zenés dolog kapcsán egyszer beszélgettünk is, de semmi komoly nem volt. Közben nekem lett egy barátnőm is, így érthető módon picit kevesebb figyelem jutott a távoli ismerősöknek. Mostanában ismét beszélgettünk néhányszor és van egy olyan rossz érzésem, hogy ő táplál érzelmeket felém. Én direkt figyelek arra, hogy semmi kétértelműt ne írjak, pluszban említettem már neki a barátnőmet, viszont beszélgetni szeretek vele, ezért nem akarom mellőzni. De belül mégis bánt, hogy talán ő nem csak barátként kezel.

Szerintetek felhozzam ezt neki?



dec. 10. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne hozd fel.

Majd ő megküzd a problémájával, ha van neki.


Ha nem tudja, hogy van barátnőd, akkor közöld vele: ritkábban vagyok jelen, mert a barátnőmmel több programunk van.


A reagálásból vagy nem reagálásból sokat meg fogsz tudni.

Viszont így nem alázod meg, ne hozod kellemetlen helyzetbe.

dec. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!