Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek a türelmetlenségem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a türelmetlenségem ellen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most le kell érettségizzek és fel kell vegyenek valahova. De mégis mikor meglátok egy szerelmes párt, vagy akár internetes felületen, vagy éppen az az ember jön össze valakivel, aki nekem egy bizonyos szinten tetszik, akkor mindig olyan rosszul érzem magam, hogy nekem nincs és úgy érzem nem is lesz. Hogyan tudnám a gondolataimat elterelni effelôl?
2018. dec. 7. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez hogy türelmetlenség?

Türelmetlenség az az amikor túl sokáig tart, hogy felforrjon a viz a spagettihez és emiatt ideges vagyok. Nem az, hogy göcsörtösen szerelembe akarsz esni.

2018. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legfontosabb, hogy kiverd a fejedből azt a feltételezést, hogy neked sosem lesz senkid. Lesz!

Gondolom, hogy próbálkoztál már az ellenkező neműeknél (Fiú vagy, vagy leány? Más-más lenne a tanácsom). Az egyetemen rettentő sokan vannak. Ha nem jutsz oda, akkor a munkahelyen lesznek sokan. Ne siettesd azt, ami nem akar gyorsabban menni. A türelem rózsát terem - tartja a közmondás.

2018. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Éd olyan rosszul esik, hogy elnéznek mellettem a suliban is a fiúk.
2018. dec. 7. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Még mindig jobb,mintha minden második fiú bámulna.
2018. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És a lányok is elnéznek melletted? Van barátnőd, esetleg több is? Velük nem tudnál erről beszélni? Őszinték tudnának veled szemben lenni?

Ha barátnőid sincsenek, akkor gondold át, hogy vajon miért nincsenek. Nem csinálsz valamit rosszul? Nem nézed le őket? Nem ócsárolod le a ruhájukat, cipőjüket vagy bármit? Nem vagy fölényeskedő? Más oka is lehet, de nem akarok itt minden lehetséges okot felsorolni. Ha gondolod,írj privátot. Szívesen elolvasom, h tudok - segítek.

Férfi vagyok.

2018. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!