Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valam/kit megkapok már nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valam/kit megkapok már nem kell... Ötletek ez ellen?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolultabb a dolog. Tehát nagyon szerelmes voltam egy lányba régebben, de ő sajnos nem viszonozta (Nevezem "A"-nak) . Előtte pedig szerelmes voltam egy másikba. A "másik" (nevezzük "B"-nek) -kal kapcsolatban kihűltek az érzéseim. Szóval A-val próbáltam többször is sikertelenül összehozni a dolgokat, de nem ment. Egyszer feladtam. Ekkor újra megtetszett B, és ott végül odáig jutottam el, hogy vallottam és ő azt mondta átgondolja, mert jelenleg (mármint akkor) éppen hullám völgyön ment keresztül (tanulás, balszerencse, meg tudom is én mi). 1 hét múlva még mindig nem kaptam választ, és ahol csak egy helyen voltunk és próbáltam jó fej lenni (amikor haverokkal volt) csak el lettem küldve. Itt nem is értettem hogy B tulajdonképpen mit akar vagy mit nem. Szóval kb. 1 hét múlva írtam neki, hogy furcsálom a helyzetet, és így nincs nagyon kedvem ehhez. Ez levitte a hangulatomat, ekkor "A" megint megtetszett. Ez nem tartott sokáig, mert tudtam hogy esélytelen marad örökre. Nemrég "B" MEGINT megtetszett, és ez nagyrészt a kommunikáció nagyobb mennyiségének köszönhető (ugye vírus stb.) ma oktatási ügy miatt meg kellett mindkettőnknek jelennie az iskolában ahova járunk mindketten (nem részletezem miért) és itt még jobban "megjött a kedvem hozzá".


Szóval a kérdésem tulajdonképpen az, hogy mennyire vagyok normális gondolkodásban?


UI.: Kiegészítésként írom, hogy kínos de a barátnője "A" "B"-nek, sőt, "C" is, akinél úgyszint' bepróbálkoztam régebben. Kapcsolatom még nem volt.



2020. jún. 3. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne váltogatsd az embereket akik tetszenek neked, "ragadj le" valakinél és tegyél meg mindent az esetleges leendő kapcsolatért.

Ha meg még mindig úgy érzed, hogy már nem kell miután megszerezted, akkor pedig nem tudok mást mondani, várj arra a személyre, akinél még a megszerzése után is érzed, hogy kelleni fog

2020. jún. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyikbe se vagy szerelmes, azt sem tudod mit akarsz. Csak tetszenek és kell valaki, ezért pattogsz ide-oda. Ebből következik hogy egyik sem érdekel igazából, csak bejönnek és akarsz egy kapcsolatot, ezért mindegyiknél össze-vissza próbálkozol.


Kicsit lekéne nyugodni és kitisztítani a fejed, a lányok helyett egy ideig mással foglalkozni. Semmi értelme annak ami történik, ha bármelyikkel összejönnél, majd egy 4., 5., 6., stb. lány után fogsz futni, mert nem az a lényeg kivel vagy, hanem csak hogy legyen valaki.

2020. jún. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, nem érdekelnek téged igazán ezek a lányok, ha naponta változik irántuk az érdeklődésed.
2020. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SaJt01 ***** válasza:
63%

Teljesen normális vagy. Semmi különös nincs abban ha több ember is tetszik egyszerre. Gondolom nem vagy sem házas, sem pap, avagy ha semmi egyéb hasonló módon nem kötelezted el magad, nincsen semmi gond. Álltalában mikor tetszik számunkra valaki akkor 1-2 markáns tulajdonsága az ami igazán megragad minket. Ezekkel a tulajdonságokkal mi magunk nem rendelkezünk, de nagyon szeretnénk hogy ez mihamarabb változzon. Szóval ha megvizsgálod hogy mi is az a dolog ami konkrétan tetszik abban az emberben, akkor azt a tulajdonságot megpróbálhatod fejleszteni magadban és máris sokkal előbbre. Másfelől ha megvizsgálod jó alaposan hogy mi fog meg az illetőben, akkor világossá válik a számodra hogy érdemes e több figyelmet fordítanod az adott személyre. Így a 'jó a segge'-től az 'ő az életem szerelme' - ig, bármit találhatsz. A fontos pedig az hogy utána a helyzetet önazonosan kezeld. Ha tegyük fel, testi jellegű a vonzalom akkor ilyen módon közelítsd meg, ha lelkibb jellegű a vonzalom akkor olyan módon, ha ez útközben változik, figyeld meg hogy milyen irányba és kezeld annak megfelelően. De minden esetben legyél magaddal könyürtelenül őszinte, és minden esetben csak igazat szólj a másiknak. Ha hazudsz magadnak, vagy a másiknak akkor az olyan mintha bemennél a cukrászdába tortáért, de mikor bent vagy akkor elkezdenéd mondani magadnak vagy a cukrásznak hogy, 'figyu, nem is kell torta' aztán otthon meg full temető bánat hogy 'miért ilyen kegyetlen az élet?!'

Szóval nézd meg mi van és csak a frankót.

2020. jún. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Rendben, köszönöm!


#3 Nem naponta változik, de azóta sikerült leüljek magammal, és átgondoltam mindent. Végülis barátok vagyunk az illetőkkel, és ők is barátok magukkal. Szóval a baráti hármasként minden megmarad.


#2

Rendben, egy kicsit másképp vannak a dolgok mint írtad, de értem mire gondolsz. Köszi!


#1

Megfogadom.

2020. jún. 14. 02:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Egészségesen de szard le mindkettőt aki nem akar tőled semmit, vagy nem tudják, mit akarnak. Keress egy szimpatikus harmadikat lehetőleg olyat aki nem ismeri a masik kettőt azt fókuszàlj annak a meghódítására. A masik kettő meg érdeklődni fog de ne add ki magad nekik, volt esélyük valamiért nem volt meg a kémia. Ha azt látják, hogy mással jól el vagy akkor valszeg megint érdeklődni fognak ilyenkor vagy kitartasz a harmadik mellett és fonoman beintesz nekik vagy meghúzod mindhármat külön és elsétálsz a ködbe.
jan. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!