Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz hogy 20 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy 20 éves fiúként szűz vagyok és nem volt még soha barátnőm?

Figyelt kérdés
dec. 12. 22:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem gáz egy lúzer szűz utolsó senkinek lenni? köszi megnyugodtam
dec. 12. 23:06
 3/22 anonim válasza:
40%
Szerinted ki nem kakálja le a nyomorod?
dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Reméltem, hogy ezen a héten megússzuk ilyen kérdés nélkül...legalább szerdáig már majdnem eljutottunk.
dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
24 éves vagyok sohasem bolt barátnőm,vagy szexeltem.Sok mindent nem tudsz tenni vele.Én pl. inkább foglakozok a tanulmányaimal vagy a jövőmel mit ezzel a kérdéssel.Néha rámjön,hogy jó volna párkapcsolat.Sajnos ez ösztönös,kikapcsolni nem lehet.Maximum lekötni magad mással,mert hiábs rugózol rajta,csak szarabb lesz.Meg gondolom az se segít,hogy haverok/iskola társak mondták hány nőt kúrtak meg,meg hogy már volt 3 csajuk stb... Hát ők belőlük lesz majd tipikusan a gyerektartást fizetők nagyrésze.És az nem buli.Főleg,ha nem is akartad a gyereket,csak baszni akartál,azt fizetheted 20+ évig... De,ha tényleg ennyire zavar ez a szűz téma,menny el egy örömlányhoz viccen kívül.És kb. 15-20 percen belül túl vagy rajta,aztán rájössz,hogy ezért nem érte meg ruhózni annyit.Nő az önbizalmad is tőle,mert szexualitásban már nem leszel kezdő és nő a párkapcsolatra az esélyed.Addig meg fejlesz magad:kondi,tanulás,nyelv tanulás,utazás stb...
dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
örömlányhoz akkor se mennék ha ingyen lenne
dec. 12. 23:58
 7/22 A kérdező kommentje:

"Reméltem, hogy ezen a héten megússzuk ilyen kérdés nélkül...legalább szerdáig már majdnem eljutottunk."


ne haragudj legközelebb már hétfőn ki fogom írni

dec. 13. 00:42
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
#7 Legalább lesz dolga a modiknak.
dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
99%
Nem hiszem, hogy van összefüggés a lúzer meg a szűz között, mármint basszus, most 20 éves vagy, nem vagy lemaradva semmiről.
dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A szex nem verseny, nem kötelező, és nem lehet akárkivel csinálni, sőt igazából elég kevesen vannak, akikkel igazán jó tud lenni, mert több szinten is megvan az összhang. Szóval, nem gáz, és elég sokan nem dugtak még ennyi idősen, legföljebb nem híresztelik. Ez önmagában véve még nem a lúzer kategória.
dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!