Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám leszólítani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leszólítani a csajt?

Figyelt kérdés

Nos a helyzetem az, hogy eléggé megtetszett egy csaj a suliból és nagyon szívesen leszólítanám valamikor suli után.

A probléma az, hogy nem egyedül megy egészen hazáig, hanem végig a barátnőjével (igen, követtem hazáig őt, hisz azt akarom hogy egyedül legyen amikor leszólítom). Ez igenis probléma számomra.

Mit javasoltok hogyan tudnám megoldani a helyezetet. Van néhány ötletem de nem tudom jók-e.

Köszönöm ha segítetek.



dec. 15. 22:32
A kérdező szavazást indított:
Várj addig amíg egyedül megy haza a baránője nélkül.
Szólítsd le a suliban.
Nem baj ha ott van a barátnője amikor leszólítod (??)
Mást tegyél...leírom.
34 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Vagy az iskolában szólítsd le, vagy amikor hazamegy, és ott vannak a barátnői. Az utóbbinál arra figyelj, hogy ne csak a kiszemelteddel beszélgess, hanem a többiekkel is.

Persze meg is várhatod, hogy egyedül menjen haza, de lehet, hogy sosem jön el ez a pillanat... A kérdés amit fel kell tenned magadnak: Megéri?

A követését meg hagyd abba. Egyrészt nagyon sz@rul veszi ki magát, ha észreveszi (és kidumálni sem igazán lehet, mert egyből lejön a csajnak, hogy kamuzol), másrészt gusztustalan dolog. Te mit szólnál, ha egy random ember/csaj/srác minden nap hazáig követne?

dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne akkor szólitsd le amikor ott vannak a barátnői, mert lehet úgy kínos lesz neki és nem lesz nyitott.
dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Irj neki instan modjuk😊
dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem csaj, hanem lány, vagy hölgy... Sokkal szebben hangzik és a lányok is jobban szeretik, ha nem „csaj"ként említik őket...


A legegyszerűbb pedig, ha suliban leszolítod, de nem egyből a sűrűjével, hanem csak egy


„Szia! Ne haragudj, órák után tudunk beszélni 4 szem közt?"


Aztán ha érdeklődik, hogy


„Miről szeretnél beszélni?"


Megmondod, hogy nem szeretnél belemenni most, ezért is szeretnél 4 szem közt...


Azután az órák után megmondod neki, hogy:


„Őszinte leszek, nagyon szimpatikus vagy és szeretnélek jobban megismerni, ha nem baj.."


Ezután 3 lehetséges válasz van!


Vagy belemegy és akkor elhívhatnád egy cukrászdába, vagy boltba, hogy vennél neki valamit, meg elkísérnéd egy darabig, ha nincs ellenér...


A második, hogy elutasít...


A harmadik pedig az „átgondolom" rész, ahol vagy elgondolkodik azon, hogy adjon-e egy esélyt, mennyire vagy szimpatikus neki, vagy csak szimplán nem meri kimondani, vagy nem akar megbántani a „nem!"-el...


Ne habozz, cselekedj, nehogy valaki beelőzzön téged!


Apropó hány évesek vagytok?


Majd írd meg, hogy mi lett a vége!

jan. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csaj, hanem lány, vagy hölgy... Sokkal szebben hangzik és a lányok is jobban szeretik, ha nem „csaj"ként említik őket..."


Nem beszélj már baromságokat ember! Hölgy.... Ezzel kergeted el magadtól az összes lányt. Tini kategória ha nem látnád.


És ha nem tudnád, a lányok is csajnak hívjám egymást ;) 14 től egészen 30 ig is

Ezt onnan tudom hogy vannak lány barátaim és tudom. A lányok is srácnak hívják a fiúkot.

Szóval ne terjeszd a hülyeségeid, köszi

jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4- es hát ez elég rossz ötlet ,hogy mondja azt, hogy jobban meg akarja ismerni .... Elég csak lazán köszönni és megkérdezni valamiről , egy viccet mondani aztán elhivni valami kisebb közös programra, akár sétálni szünetben. És TÁDÁÁÁ már el is keződött az ismerkedés anélkül hogy kínosan engedélyt kért volna hogy szertnélek megismerni "igen "nem" válasz lehetőségek .
jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Esetleg instán lebeszélni egy találkozót
jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

5-ös! Ne haragudj, de nem a tapló, fogom, dugom, dobom embereknek (tehát neked) szólt a válaszom! Hozzáteszem, nem a hülye pic*ákról (ergo nagy barátosnéid) szólt a válaszom, hanem a normális felfogású, értelmes gondolkodású lányokról. Az pedig, hogy a lányok csajként beszélnek egymásról megint nem ugyanaz, mert nem mindegy, hogy „Ő itt a csajom" vagy „Ő itt a barátnőm"... És a srác és a csaj között is hatalmas különbség van! Mert inkább mondanám a csaj fiú megfelelőjét pasinak, mint srácnak!


Azt elismerem, hogy a hölgy tini kategóriában valóban nem a legimponálóbb, de mégiscsak szebben hangzik, mint a csaj.



6-os!

Valóban, de ha húzza-vonja, könnyen lehet belőle barátzóna és egyszerűbb a legelején megtudni, hogy van-e esélye, minthogy 2-3 hónap múlva esik egy nagyot...


További szép estét!

jan. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

8

Én nem ilyen vagyok, te túl sokat képzelsz bele ;)

És a lányok se ilyenek, srác pedig lehet a csaj megfelelője.

jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező: neked csak egy problémád van - ami egyébként az összes férfi problémája több ezer éve. Mégpedig: A "mi van ha nemet mond a közeledésre?" kérdés. Ezt pedig cikinek éreznéd amikor ott van a barátnője.

A megoldás pedig egyszerű: nem ciki ha nemet mond. Mivel nem kötelező neki. S még az is lehet, hogy a 1. vagy 2. randi után te mondod azt, hogy "Hú... ez csaj nem is olyan aki engem érdekel" és te mondasz nemet.

Szóval a megoldás: hazafelé lépj melléjük és csevegj, csak csevegj. Ne randit kérj, hanem csak beszélj és kérdezz. Kezdhetsz azzal, hogy látod, hogy pont arrafelé mennék mint te, mehetek veletek ma? Ha igen mond már jó jel, ha nem akkor is van még mentsvárad: pedig te szeretnél kérdezni ezt-azt (s itt mondhatod a nevét) pl.: Kláritól. S dobd is oda az első kérdést zenéről, suliról, sportról, hobbyról valamiről amire nem csak egy szavas választ fog adni. Legyenek kérdéseid készen, ne akkor akard kitalálni ha elakadna a beszélgetés, de ha meg megy a csevej akkor jó és nem kell onnan eltérned. Amikor meg van a beszélgetés, nyugodtan tedd fel a kérdést "Klárinak" például búcsúzóul, hogy egyszer délután összefuthatnátok valahol. A napot még nem kell egyeztetni arra ráérsz másnap hazafelé! :D :D

Sok sikert.

jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!