Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Holnap fogom leszólítani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fogom leszólítani a csajt aki tetszik a suliból. Bármyilyen tanács?

Figyelt kérdés
17 vagyok, ő 16. Suli után az utcán tervezem leszólítani amikor nincsen sok zavaró tényező. Igazából bármiylen tanácsot elfogadok a témával kapcsolatban. Köszönöm! :)

2023. szept. 14. 20:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%

"Szia


Azt szeretném mondani, hogy régóta tetszel nekem."

2023. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak bátran!:)
2023. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%

1 es. Ilyet inkább ne mondjon.Remélem te nem így csajoztál, vagy csajozol

?

2023. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
Hát elég nagy a beégési rizikó. Én nem ezzel kezdenék, hogy régóta tetszel. Tudsz róla valamit? Amivel odatudsz menni és beszélgetést tudsz kezdeményezni, majd a végén mondod, hogy lenne e kedve beülni veled valahova?
2023. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
12%
Figyelj.. Én ezt már nem bírom tovább.. Éhezem, szomjazom rád, szükségem van rád... Tudom, hülyének nézel, meg minden, de cshessze meg, nekem muszáj belőled több és több és több... Szóval eddig bírtam. Ez van. - hehe, lássuk a reakciót erre.
2023. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
29%
Szia! Látom egy irányba megyünk, Veled tarthatok egy darabig? Amúgy X.Y. vagyok és nem szeretek egyedül sétálni. Te nem az X.Y. osztályba jársz? Múltkor láttalak a folyosón, nagyon megfogott ahogy ott álltál... bla-bla-bla
2023. szept. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%
Majd írd meg mi történt.
2023. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy letámadd és szerelmet vallj neki a semmiből vagy azzal nyiss hogy szia, tetszel. Egyszerűen csak legyél természetes. Menj oda, köszönj, mondj annyit, hogy veled még sajnos nem volt lehetőségem szót váltani ezért gondoltad, hogy akkor mostmár bemutatkozol ha már naponta elmentek egymás mellett. Dícsérd meg a haját aztán a többi már jön magától.
2023. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%
Hogyha szept 15-én szólítottad le elvileg, akkor minek emeled ki még mindig a kérdést?🙃
2023. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
73%
Én is ezt akartam kérdezni, amit az előző.
2023. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!