Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak szerezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2222 kérdése:

Hogyan találjak szerezek magamnak egy jó csajt? 17/f

Figyelt kérdés
dec. 20. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem a magasságod a lényeg, hanem a hozzáállásod
dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Nézz ki jól. Kezdj edzeni, legyen jo hajad, jó stílusod. Dolgozz a személyiségeden
dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
És mi a telefonod kódja?
dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 DaveKissHUN válasza:
71%

Mitől számit egy csaj jónak? Külső testi jegyek (popó, cici, arc, stb)? Stílus? Intellektüell? Pénzügyi helyzet?

Mellesleg: aki megtetszik, ahhoz oda kell menni, megszólítani, próbálkozni, stb... internetes társkeresőket felejtsd el...

Csak annak lesz csaja, aki próbálkozik...

Üdv:35F

dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom mit jelent pontosan, de ha a "jó csaj" alatt külsőségeket értesz, akkor baromi szomorú felnőtt korod lesz... persze én most csak a hülye öreg vagyok, aki magyaráz, de az élet igazolni fog :D

Egyébként keress egyet, aki tetszik és ha úgy "jó csaj" hogy jól kijöttök, akkor úgyis veled marad, csak bátorság kell, hogy leszólítsd őket... ha elküldenek az meg az ő veszteségük, férfi vagy, kibírod

dec. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
21%
Szerencsére még nőni fogsz, akár 22 éves korodig is. Addig flörtölj, tanulj meg helyesen írni, olvass sokat, hogy legyen miről beszélgetni.
dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!