Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el h szeresse....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el h szeresse. És ne csak a petting láncoljon össze minket? Es h jobb nönek tartson ne csak átlagosnak?

Figyelt kérdés
Meg azt szokta mondani h ö jpbb pasi mint én nö ez rosszul esett meg csak szinte akkor zalalkozu.k ha van pettingnel kicsit több szerintem ö nem szeret csak nem tudja mit éreu egyszer szeret azt mondja a masik nap voszont nem .meg tegnap kijelentette ha nincs pettingnél több akkpr ne talalkozzunk csak fél év mulva ki érti ezt a bonyolult férfi agyat?

#szerelem #vonzalom #petting #szerezett #baratsag extrákkal kapcsolat
2015. márc. 12. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
-.-
2015. márc. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak arra használ neked ez jó?

Tudom most nem hiszed el, de lesz majd aki szeret is.

Ne hagyd hogy így alázzon.

2015. márc. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg azt h velem is maradna ha van pettingnel több
2015. márc. 12. 03:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Már bocsi de ez egy ret...áldt p*cs! Te meg hülye ha hagyod!
2015. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Azt se tudjuk mióta vagytok együtt.

2.Hány évesek vagytok?


Nem mindegy az hogy találkoztok , és akkor is pettingeltek. Vagy csak akkor találkoztok , ha nagyon kanos.


Az sem mindegy mióta vagytok együtt , az se mindegy 1-2 hónap után kéri ezt. Vagy esetleg egy év , két év után ezt az informáciot le írhattad volna , könnyebb lenne következtetni.

2015. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!