Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezem vissza az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezem vissza az ex csajomat ?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátnőmmel.

Régen szerettet engem,úgy tekintett rám,mint egy igazi férfira. Odáig volt értem.ossze is jöttünk de lett egy jobb neki most már úgy érzem nem vagyok elég neki.

Nem néz rám úgy mint férfira,nem közelít felém egyáltalán!

A probléma az az hogy én kb 3-4es vagyok a 10es skálán.

Ő viszont a 10skalan 8-9es!

Én pedig meg vagyok bolondulásig érte igazi pi*a bolond lettem!

Szó mi szó a pun**ba lettem szerelmes. Viszont mivel egy utcában lakunk így látom mikor jön érte a barátja autóval és viszi el magával. Rendesen rosszul esik és féltékeny vagyok hogy én nem vagyok elég neki és nem vagyok olyan férfias mint amilyen az a tag!

Ez mitől lehet ? Egyébként minden nap találkozzunk ha csak véletlenszerűen.

Szerelmes lennék? Vagy mi lehet a probléma? Előtte meg sosem volt hasonló velem és nem tudom hova tenni 21eves férfi vagyok ő 19eves lány.


2022. jan. 30. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad. Hadd élvezze ki, hogy megszabadult tőled.
2022. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szép kitalált történet.
2022. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat ő ...
2022. jan. 30. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ezt tuti nő írta ki. Aki csak hiszi magáról, hogy 8-9...
2022. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kossz haver ezzel sokat segítettél

Nem kitalált! Muszály volt kiirnom mert nem tudom miért idegesít hogy dug mással. ráadásul úgy hogy én ezt ha akkarom ha nem hallom az ablak alatt amikor mennek érte és megáll az autó érte.

2022. jan. 30. 20:00
 6/8 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírója egy 21eves férfi én!

Jómagam talán vagyok 4-5os a skálán a nő cserébe 8-9es és ezt nem hiszem hanem látom rajta!

2022. jan. 30. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Trollnak is gyenge vagy. A szövegről ne is beszéljünk
2022. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

"Jómagam talán vagyok 4-5os... "


De helyesírásból meg 1-es! Akkor csodálkozol, hogy a csaj mást választ? Már olvasni is gáz, a rengeteg hiba miatt.

Egy nőt egyébként nem egyszerű elengedni, csak te lehet nem becsülted eléggé, és az írásmódod alapján normális végzettséged sincs, ezáltal a nő szemében jövőképed se. Gondolom, csak drága mobillal menőzöl, amire ráment minden pénzed. Szóval nem vagy az a pasi, aki biztosítani tudna egy otthont neki, így inkább továbbállt, és nem fecsérelte az idejét rád.

2022. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!