Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az a baj hogy rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a baj hogy rá görcsölök?

Figyelt kérdés
Igazabol nagyon szeretnek mar valakit aki szeret mellettem van, ha kell kiáll értem megvéd engem,es mar minden korombeli lánynak van baratja, jo tudom még nem vagyok elkésve de na. Az a baj hogy nem igazan jarok tarsasagba anyum szerint ha lenne egy nagy tarsasag akikhez ki járnék akkor biztos találnák valakit. Angliába lakunk amugy már régota visszont itt nem igazan szeretek jarkalni, nyelvet tudom de hiaba ha nem talalom meg veluk a kozos osszhangot. Sürün járunk haza Magyarországra de nem igazan megyek ott se sehova. Lehet szorakozohelyeket kellene keressek talán ott talalok. De nem ertem sokak szerint szep lany vagyok akkor miert nem talalom meg azt "akit keresek"?
dec. 22. 02:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg sokan interneten jonnek ossze aztan ugy talalkoznak, nekem meg ezek az "internetes" kapcsolatok se jottek be. Nem tartom magam amugy csunya lanynak,nem is ertem hogy miert nincs senkim. Magyarországra megyek 1 hét mulva ott probalok majd jarkalni illetve szorakozohelyekre menni. Szerintetek van esely ra hogy talalok egy olyan fiut mint amilyet szeretnek?
dec. 22. 02:25
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Szórakozóhelyen szinte csak kalandot lehet találni. Ha ez meghozza az önbizalmadat, akkor ez is egy opció, de én inkàbb csak várnék. Az egészen biztos, hogy minél jobban akarod, annál nehezebb lesz.
dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!