Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akar kapcsolatot, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar kapcsolatot, nem követ, minek nézi a napom?

Figyelt kérdés
Annyira unatkozik vagy mi, én viccből nem szoktam nézni másnak a napját. Én mondom ez hülye. Próbálom felldolgozni a dolgokat, de így nehezen, viszont én követem őt, mert nem szeretnék rosszba lenni vele (még a kalácsot is oda kel adnom, amit megigértem)
jan. 1. 01:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
fúha
jan. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy a mézeskalácsos fogyatékos, indulatkezelési problémás kislány?
jan. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Van a pasizáson/csajozáson kívül is élet, és lehet, hihetetlen, vannak más érvek arra, hogy monitorozzon valaki valamit.

Felteszem, számodra ez nem elfogadható, mert evidens, hogy akit ennyire monitorozol, azzal kapcsolatban érdeked is van...

De az életben ez nem mindig így van, most találkoztál egy ilyen esettel.

jan. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Csak lehet, hogy kiveri rád.
jan. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Én direkt az olyanokra szoktam akiknek van pasijuk #4
jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
75%
Én bárkire kiverem, akinek picit is cuki pofija van.
jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
szóval unatkozik😂. Jó akor ezt úgy veszem, hogy tetszek neki csak nem akar kapcsolatot💁‍♀️
jan. 1. 17:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegény srácot, hogy egy ilyen "valami" rá van akaszkodva.. Ebből látszik, hogy ritkábban ugyan, de a nők között is van beteg, kontrollmániás.
jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már nem is írok neki semmi, kitöröltem őt minden honnan , ellenkezőleg ő ,, nézegetni a sztorim". Amugy meg az tény, hogy nem tudom őt egy hamar elfelejteni (mert szeretem), de majd sikerül az is. Igen nem vagyok normális (már abból a szempontból, hogy nemédemli meg a szerelmemet🧘‍♀️
jan. 1. 17:57
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... Hogy hívják instán a gyereket? Ezeket azért megmutatnám neki..
jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!