Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik okozhatják ezeket a kétes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik okozhatják ezeket a kétes érzéseket?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és sokszor érzem azt hogy szükségem lenne valakire( eddig még nem volt kapcsolatom), de valahogy mindig az utolsó pillanatban "megfutamodok" vagy nem tudom. Hónapokkal ezelőtt volt egy szuper randim, de amint hazaértem egyszerűen olyan furcsa érzés támadt bennem. Mármint tényleg nagyon jól éreztem magam, a csók is jó volt. Napokkal később pedig megbeszéltem az illetővel hogy nem fog menni. De ez csak egy ilyen eset a sok közül sajnos. Nem tudom mennyire játszhat közbe hogy már két éve tetszik egy srác, de veszett ügy az egész.


Szóval tök jó lenne egy kapcsolat, de mégis félek a csalódásoktól, és attól hogy amiatt nem tudok koncentrálni a karrieremre. Mellesleg nagyon furcsán érzem magam ha valaki dícséri a külsőm, belsőm stb, sosem kaptam dícséreteket sem a szülőktől meg ilyenek.



jan. 6. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológus jót tenne neked.
jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Nyers válasz lesz ami lehet nem fog beleilleni már a mai mindent túl gondolunk mézes- mázas álomvilágba.


Akármennyire is félsz a csalódástól egy férfit százszor több csalódás vagy visszautasítás éri élete során míg egy hétköznapi csajt pár " bocs nem" lepattintás.

Vagy csinálod vagy nem, ennyi. Félelemnek állítod be ezt de szerintem csak szimplán nem akarod eléggé.

jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Éretlennek tűnsz, és nem állsz készen egy kapcsolatra. Szerintem ne erőltesd. Számodra egyenlőre fölösleges. 31/F
jan. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Egy pszichológus valóban nem tenne rosszat, az iskolákban szokott lenni erre ingyenes lehetőség.

A titok egyébként annyi, hogy le kell győznöd a félelmedet. Sosem leszel úgy boldog, hogy a csalódás esélye miatt mindenkit ellöksz magadtól.

jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Be..arva nem lehet élni . Szoval nem kell szresszeni előre hogy mi lenne ha mert igy csak rosszul erzed. Magad es a rosszat vonzod be . A sracot aki tegota tetszik meg meg kellene probalni elfelejteni😔
jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!