Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjen egy elkeserede...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen egy elkeseredett szűz depressziós srác help?

Figyelt kérdés
külsőre nem vagyok valami szép viszont ha lenne egy barátnőm mindennél jobban tudnám szeretni

jan. 14. 16:37
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

[link]


így térek ki a sértéseid elől

jan. 14. 17:27
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Hányadszor kérdezed már, pubi? Mindig ugyanitt, mindig ugyanígy.. Szerinted ettől mi fog változni? Menj ki inkább az ÉLETbe, és ott próbálj ismerkedni. Csak ne ezzel az agresszív hozzáállással, mert ez garancia a kudarcra.
jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
mit értesz ÉLET alatt? érzelmek nélküli b@szást, piálást öntudatlanságig, esetleg bulizást valami szar technóra?
jan. 14. 18:59
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Inkább megöregedsz elkeseredett, szűz, depressziós srácként. Miért panaszkodsz akkor?

Hidd el nem olyan rossz néha piálni, bulizni, és jó nagyokat b@szni. Egész jól oldják a feszültséget.

Ráérsz panaszkodni majd ha öreg leszel. Élj addig.

jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

"Hidd el nem olyan rossz néha piálni, bulizni, és jó nagyokat b@szni."


ja, biztos jó azoknak akik egy állat szintjén vannak agyilag de engem ezek rohadtul hidegen hagynak

jan. 14. 19:11
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki az ÉLETEBE, tehát mássz ki a gép elől, menj el programokra, sportolni, tanulj, fejlődj, és TERÁPIA. Hatalmas problemák vannak a fejedben, ezt rendbe kell rakni, amihez szakértő kell. De ha csak kifogást keresel soha semmi nem fog változni
jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Fejlesztened kell magadat és erősen ajánlott egy szakember is.
jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
92%

Menj el pszichológushoz, kezdd el feloldani a gátlásaid. Nincs azzal gond, ha 18 évesen még szűz vagy, sem azzal, ha 18 évesen depressziós. Egyik sem ritka, és az sem, ha a kettő együtt van.

Egyetemen, sporton, munka során tudsz ismerkedni. Nincs az arcodra írva egyik sem.

A depressziónál figyelj arra, hogy azt ne kifogásként használd és ne is akard sajnáltatni magad, hogy "szeress engem, mert olyan szerencsétlen vagyok!" (előfordult már velem ilyen, hát ez nem tett vonzóbbá senkit...)

Én szurkolok!

jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves koromig voltam "nőtelen". Borzalmas volt, nekem terápia kellett volna. Ha nem mész terápiára, legalább önfejlesztő könyveket olvass, illetve menj minél több programra, ahol vannak lányok. E mellet igyekezz kifelé figyelni, ne a saját magaddal kapcsolatos negatív gondolataiddal. 50f
jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Shora ***** válasza:
100%
Amíg nem tudsz megbékélni magaddal, addig semmi esélye annak hogy értelmes leányzót találj. Csak azt fogod bevonzani akinek szintén lelki sérelmei vannak, és abból ritkán alakul ki jó. Ne mástól várd el hogy az majd "kigyógyítson". Partnered nem a pszichológusod....azt tudom ajánlani hogy előbb szeresd meg magad, mielőtt akármilyen komoly kapcsolatba is bele lépsz.
jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!