Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen depressziós vagyok a...

Teljesen depressziós vagyok a pénztelenség miatt, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szüleimmel élek, így alapvető egzisztenciális gondjaim nincsenek, de ezen felül soha semmire nincs pénzem, mert bármivel próbálkozom hogy legyen, semmi nem jön össze. Hiába kínlódok Youtube videók gyártásával, csak egy-két régi videó az ami minimális, pár ezres összeget termel havonta, az újakra 5-10 megtekintések jönnek össze összesen, nagy ritkán 100-200, az nyilván nem termel pénzt. Próbálkozok folyamatosan TippmixPro-val is, de az elképesztő, példátlan méretű balszerencsém itt is vastagon visszaköszön, megállás nélkül mennek el tutibiztosnak kinéző meccsek, már győztesre nem is teszek csak gólszámokra, de még az is rendre elmegy, mert ott is hiába nézem az előző eredményit egy csapatnak, ha megrakom hogy teszem az 1,5-nél több gól, na akkor hiába volt előző meccseken mind 4-6-8 góljuk is simán, itt biztos 0 vagy 1 lesz.

Egész egyszerűen sehonnét nem tudok pénzhez jutni, ami jön a Youtube-ból azt azonnal el is viszi a tetves TB minden hónapban. Már sírógörcsök kerülgetnek mert annyi mindent szeretnék venni magamnak (figurákat, dekorációt, könyveket, PC játékot, filmeket, zenét), de semmit nem engedhetek meg, mindent számolgatni kell, ha nagy ritkán veszek valami apróságot ott is nézni kell honnét a legolcsóbb mert akár 100 Ft is számít, annyira nincs pénzem. Hiába küzdök kétségbeesetten, egyszerűen nem tudok pénzt keresni, még minimális összegeket sem, mert semmi nem jön be. Hiába jelentkeztem fordításra, nem voltak hajlandóak alkalmazni, a Youtube mint mondtam nem fizet mert nem tudok olyat feltölteni amit sokan néznek, az egyetlen esélyem a Tippmix lenne, de ott is csak megy el a maradék kis pénzem is, mert a balszerencse+rengeteg bunda miatt ott sem tudok olyat fogadni hogy nyerjek vele bármennyit is.

El vagyok keseredve, megöl a depresszió, kilátástalan ez az egész. Van bárkinek bármi tippje, tanácsa, biztatása, hogyan lehetne ebből kilábalni?



2020. júl. 26. 18:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Dolgozni próbáltál már?
2020. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem tippmix-ezni kell, hanem dolgozni. Tanulj ki egy szakmát, építőiparban óriási szakemberhiány van. Most volt itt egy asztalos nálam két napi munkáért elkért 215 ezer forintot. Jön a burkoló, felrakja a csempéket, 400 ezret kér stb.
2020. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Én is próbáltam bohóckodni ilyennel... De az igazság az, hogy azért 600-at keresni egy nyár alatt stabilan jobban hangzik, mint ez a fos és elszámolható munkatapasztalatként is.
2020. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
Hé.. nyugi van . A kérdező lehet hogy csak egy 10 éves gyerek aki szeretne pénzt szerezni online . Ez teljesen normális .
2020. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%

Ezt nem egy 10 éves gyerek írta, hanem egy here, aki dolgozni lusta, de a pénz azért kéne.


Hadd ne sajnáljuk, hogy nem jön a jutub meg tipszmiksz pénz lol...

2020. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
23%
Troll kérdés
2020. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#6 Hogyne, troll kérdés... Javaslom próbáld ki milyen havi 3000 Ft-ot keresni, megnézem utána hogy áll majd a szád. De a többi válaszoló is hozta a szintet. Nem csalódtam ebben az oldalban. Azért bízom benne hogy lesz majd egy normális válasz is.
2020. júl. 26. 18:54
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Miért vagy megsértődve? Mert beledörgölték az orrod a valóságba? Ha 14 elmúltál, mehetsz máris diákmunkára, most már hirdetnek, visszaállt a rend. Bármikor elmehetsz mekibe, teszkoba, szorolapozni, amit akarsz és lesz pénzed a hobbijaidra. Holnap jelentkezel?
2020. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Keress rendes munkát, vagy picsogj tovább a langyos szarban ülve.
2020. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#8,9 Ha ennyire nagy a szátok, kívánom nektek ti is kínlódjatok majd olyan egészségügyi problémákkal mint én, és akkor majd talán elgondolkodtok. Meg még ha nem is rólam lenne szó, mégis ki alkalmazna szerintetek olyan embert aki egészségügyi állapotából adódóan képtelen normálisan dolgozni? Hmm? Pont hogy azért szenvedek ilyen szarságokkal mint youtube és társai mert nem tudok 'rendes' munkára menni, mert fizikailag nem vagyok rá képes. Otthonról tudnék dolgozni, de olyan meg Magyarországon nem létezik. De persze makk egészséges, fix melóval és jó keresettel rendelkező emberként ítélkezni könnyebb azok fölött akinek nem fenékig tejfel az élete, és elhordani őket herének meg munkakerülőnek. Sajnos nem mindenkinek egyforma az élete, egészsége. Gyűlölködés, gúnyolódás helyett inkább adjatok hálát a sorsnak hogy ti képesek vagytok normálisan dolgozni, és nem köpködni arra aki az utolsó szalmaszálakba próbál kapaszkodni mert sehonnan nem tud pénzhez jutni.
2020. júl. 26. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!