Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » “Nem akarok kapcsolatot”....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Nem akarok kapcsolatot”. Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem konkrét esetet szeretnék mondani, csak szimplán érdekelne a véleményetek, illetve hogy mit reagáltok, ha egy lány vagy éppen egy fiú aki tetszik ilyen indokkal utasít titeket vissza. Szerintetek ezeknek tényleg lehet alapja, hogy egy “tini” korosztályban levő ne akarna senkivel se semmit, vagy csak egy offolós duma, mert fél vagy nem akarja megmondani az igazat (miért?, miért nem mondja hogy “bocsi, te nem jössz be?) Illetve ha ti kaptatok ilyet azon az emberen aki tetszik milyen jeleket láttatok, előzőleg hogy állt hozzátok, érződött hogy esetleg akarhat valamit? Tapasztalatok, bármi jöhet, nincs rossz válasz. Nem történt velem ilyen konkrétan az utóbbi időben, csak mindig is érdekelt a téma, hogy leginkább a lányok fejében ilyenkor mi játszódhat le.


F



jan. 25. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
"Nem akarok kapcsolatot" = veled nem akar kapcsolatot.
jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Erre azt kell mondani: szóval csak dugni akarsz? Benne vagyok!
jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az esetek többségében inkább azt jelenti, hogy tőled nem akar semmit.

De el lehet képzelni olyat is, aki úgy érzi, hogy az életébe ez tényleg nem férne bele, pl. egy élsportoló.

jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, hogy valaki tényleg nem szeretne, ezt saját példából tudom. 19 éves vagyok, egyszer voltam még párkapcsolatban 16 évesen. Egy valódi truamaként éltem meg, mert a 17 éves "barátom" egy nárcisztikus uralkodó manipulatív senkiházi volt, amellett, hogy teljes mértékben uralni/irányítani akart, az összes szabadidőmet el akarta venni tőlem, hogy csak és kizárólag vele foglalkozzak.

A saját családomra is nagyon durván féltékeny volt, illetve képes lett volna beleszólni még abba is, hogy otthon egyedül a szobámban mit csinálok, többször fenyegetett és nem egyszer kaptam rajta különböző hazugságokon, stb. Nem írom most le részletesen, de az egész élmény olyan negatív képet alkotott a fejemben a párkapcsolatokról, hogy rendes gyomorideg, remegés és félelem kap el, ha arra gondolok hogy párkapcsolatom legyen, és nagyon biztos vagyok benne, hogy nem csak én vagyok az egyetlen, akit hasonlóan szar tapasztalatokkal áldott meg a sors. Szóval ha valaki ezzel elutasít, közel sem jelenti azt, hogy "nem tetszel, bocs" hanem akár bármilyen trauma, lelki ok is állhat a hátterében, de az is lehet hogy vannak még olyanok is, akik ilyen fiatalon még nem érzik azt, hogy készen állnának bármilyen párkapcsolatra, vagy csak nem érzik rá az igényüket. 19/L

jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg megmondja, hogy tőled nem akar semmit, az a baj. :/

Én sose voltam a kertelős típus, de egy idő után én is csak ilyen kitérő dumákat mondtam, mert ha megmondtam, hogy az aktuális kérdezőtől nem akarok semmit, akkor vagy én voltam a bunkó, vagy jött a rinya, hogy ismerjem meg, meg mit tegyen, hogy szimpatikus legyen nekem...

jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Élvezi, hogy van vele foglalkozva, ő van a középpontban. Simán figyelemre vágyik.
jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mindkettő. Sajnos sokan használják lekoptatós szövegként, de biztos van olyan, aki komolyan gondolja.
jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

#5 igazad lehet, de én személy szerint inkább azt preferálom, ha kimondja hogy “bocs de nem tetszel”, minthogy kételyeket hagyjon bennem, hogy esetleg még lehet ebből valami.

jan. 25. 23:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8# mert akkor jobban meg tud bantani, inkabb valami artatlanabb szoveggel elutasit
jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Valamiben nem ütötted meg a mércét neki , viszont emberileg rendben vagy , ekkor irjáj ezt
jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!