Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akarok vele találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok vele találkozni ,de tetszik ez normális? Hogyan mondjam el neki hogy ne akadjon ki hogy csak neten akarok vele dumcsizni nem akarok semmi talit?

Figyelt kérdés
17/L
2022. máj. 5. 06:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Mit mondjak neki hogy ne tiltson le ha kiderül, hogy nem akarok vele talizni?
2022. máj. 5. 06:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy fontos kérdés: Miért nem akarsz vele talizni?
2022. máj. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt én se nagyon értem hogyha tetszik akkor miért nem akarsz vele találkozni :D
2022. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert facen jobb csaj vagyok mint élőben.
2022. máj. 5. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként abban a pillanatban abbahagynám az irogatást, ahogy egy csaj megmondja, hogy nem akar találkozni. Nincs nekem ennyi elpazarolni való időm, hogy céltalanul dumcsizzak online egy csajjal, aki semmit nem akar ezen kívül. Ez röhej.


Az, hogy az önbizalmad 0-hoz közelít, és a külsőd miatt aggódsz, az sajnálatos. De ha nem lépsz ezen túl, akkor soha nem lesz párod. Kockáztass és menj el, ha tetszik.

2022. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd le neki az igazságot. Ha megtetszettél neki, akkor meg fog sértődni, teljesen mindegy, hogy mit írsz neki.
2022. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Még 5 évvel ezelőtt volt egy csaj akivel vagy fél évig beszéltem az első tali előtt. Ugyan ebből az okból kifolyólag mint te. Végül tök random bele ment és minden klappolt, nem volt rossz élőbe se csak nem volt önbizalma.

Mondjuk 1 évre rá akkora r1banc lett belőle hogy az hihetetlen, hirtelen öntelt lett és 1 év alatt kb 20 csávóval lefeküdt.

A lényeg az, hogy ne stresszelj rá a dologra, és mindenképp találkozz vele mert a céltalan irogatásnak nincs értelme.

2022. máj. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!