Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ha a fiú csak játszadozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ha a fiú csak játszadozik velem?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük egymást a fiúval, messengeren szoktunk beszélni. Mindig ír hogy hogy vagyok mondja hogy megölelgetne. Viszont most nagyon kihuzta nálam a gyufát ugyanis mondta hogy rendben, fürdik és beszélünk viszont nem is írt miután fürdött, és látom hogy lájvba van és megy valahova. Nem tudom miért de nagyon fel húztam magam rajta. És a lájvba mondta hogy mind a 10 nőjét letiltja ő meg fog nősülni. (amúgy mindig ő szokott irni nekem). Oké, rá pár órára ír hogy mit csinálsz. De hisz ő mondta hogy ne írjunk neki erre ő ír.. Aztán írtam neki hogy te mondtad hogy mindenkit le tiltasz. És akkor írja hogy nézd meg vissza se ír. És akkor még írt valamit megnéztem de nem írtam vissza.


Mit tegyek hogy érezze a hiányom, és ne legyen olyan érzése hogy futok utána?



febr. 4. 09:00
 1/9 A kérdező kommentje:

A kérdésemet hibásan írtam le


*Mit tegyek ha a fiú csak játszadozik velem?

febr. 4. 09:00
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
hát ha 10 nője van akkor nem fogja érezni hiányodat.😂 Hát majd kitalálod, szenvedsz vagy okosan döntesz és nem egy messengerkapcsolatba vágod magad
febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 tudod nem biztos hogy 10 nője van. Mondani bármit lehet.
febr. 4. 09:21
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
én azt értem, de akkor meg mit vársz tolunk kerdezo? 😂 levagott egy hisztit mert megjott a mensi aztan kesobb megunta majd valaszolgatott meg irt akinek tudott. Ennyi volt. Hany evesek vagytok ti bakker?
febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
"Mit tegyek hogy érezze a hiányom, és ne legyen olyan érzése hogy futok utána?" - Ha van más rajtad kívül (mindegy, hogy 10, vagy 1), akkor nem fogja érezni a hiányodat, egy vagy neki a sok közül.
febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet, hogy csak túldimenzionálod ezt az egész kapcsolatot? Többet látsz bele... ha nem is ismeritek egymást, akkor nincs felé kötelezettséged, és neki sem feléd.

Pont azt várhatsz el tőle, mint ő tőled.


Szerintem kezeld helyén a kontaktot és így az ehhez kapcsolódó dolgokat is reálisan értékeld.

febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Majd kinövöd
febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Te nem vagy a nője mert csak messengeren ismered, valószínű hogy a többi "nőjét" is csak messengeren ismeri. Másrészt a gondolkodáskdból meg az írásodból ítélve kb 13 évesnek tűnsz
febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tűnik komolynak a kapcsolat, engedd el. Majd írj mi lett.
febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!