Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez lehetett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetett bármiféle jel, hogy érdeklődött irántam?

Figyelt kérdés
Eléggé visszahúzó fiú vagyok és kicsit parázok, ha a lányokkal beszélek. De igazából a kérdésem az lenne, hogy volt pár óránk közösen pár fővel volt ott egy lány aki első ránézésre tetszett. Az órán azt vettem észre, hogy párszor engem nézett és mikor odanéztem, félrenézett. Ő is csendes volt végig és én is. Párszor megfigyeltem rajta, hogy hasonlóan visszahúzódó mint én. Viszont valahogy eddig nem éreztem semmit, ha megláttam valakit az utcán, stb, de most valami más volt és van egy olyan érzésem, hogy nekem kell lépni először.
febr. 28. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett.
febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell nyíltan lépni. Megkérdezheted őt, hogy hazakísérhetnéd-e, vagy bármi hasonló apróság.
febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!