Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sziasztok ümm csak azt szeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziasztok ümm csak azt szeretném kérdezni hogy hol/hogy találhatnék barátnőt félénk antiszociális introvertált srácként? ennyit szerettem volna remélem nem zavarlak titeket legyen szép napotok puszi : )

Figyelt kérdés
márc. 6. 18:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Sehol. Az ilyen srácok senkinek nem kellenek.:(
márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ez igazából tőled függ, ami hülyén hangzik, de igaz. Én például sokkal eredményesebb voltam online, mint élőben. Az öcsém ennek az ellentéte, neki mindig személyesen ment jobban. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ki kell tapasztalnod, hogy melyik ismerkedési forma áll neked a legjobban.
márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

"Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ki kell tapasztalnod, hogy melyik ismerkedési forma áll neked a legjobban.

"


hát nekem egyik sem "áll jól" a te szavaiddal élve, élőben nyilván azért mert félénk vagyok aki még a szemkontaktust sem tudja tartani nem hogy meg is szólalni, online meg hol? facebookon nincsenek fent rólam képek, instán tinderen kutyaf@szon meg nem vagyok fent, milyen más opció van még a netes ismerkedésre?

márc. 6. 20:07
 4/24 anonim ***** válasza:

"még a szemkontaktust sem tudja tartani nem hogy meg is szólalni" - Hülyén hangzik, de ezt gyakorlással lehet fejleszteni.


"milyen más opció van még a netes ismerkedésre?" - Mindenek előtt: kép nélkül nem fog menni sehogy sem, szóval kell rólad minimum 2 kép. Ha ezen túljutsz, akkor ott áll lehetőségként az insta, a hoop, a wink, a yubo, esetleg a snapchat is.

márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
én nem fogok magamról semmilyen képet kirakni a netre erről nem is szeretnék vitát nyitni.
márc. 6. 20:14
 6/24 anonim ***** válasza:
#5 Rendben. Ez esetben az élőben történő ismerkedést érdemes fejleszteni. Akár random embereket is megkérdezhetsz az utcán, akiken tudod gyakorolni a beszédet és a szemkontaktust.
márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
lehetetlent kérsz, neked lehet természetes hogy odamész random emberekhez az utcán de nekem nem, olyan mintha azt mondanád egy halnak hogy másszon fára
márc. 6. 20:23
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#7 Dehogy lehetetlen!:) Csak félsz tőle, mert sose próbáltad. Érdemes kis célokkal kezdeni. Például először a szülőkön próbáld tartani a szemkontaktust. Ha az megy, akkor próbáld ki távolabbi rokonokon. Ezek után jőhetnek osztálytársak, barátok. Nem kell bonyolult dolgokra gondolni, egyszerűen köszönésnél belenézel a szemükbe. Aztán megállíthatsz az utcán idegeneket, pl. megkérdezni az időt.

Ezek apró lépcsőfokok, de egyre jobban fog menni. Egyébként nekem sem erősségem a leszólítás, ezért is írtam, hogy nekem világ életemben online ment jobban.

márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"Ezek után jőhetnek osztálytársak, barátok. "


barátaim nincsenek, az osztálytársaimat meg utálom :(

márc. 6. 20:32
 10/24 anonim ***** válasza:

#9 Barátok nélkül nem fog menni, pont ezért. Alapvető kommunikációs és szociális skillek nélkül ez nem megy.


Egyébként próbáltam normális, jó tanácsokat adni, pedig már a kérdésből tudtam, hogy ki vagy. Kezd kissé unalmas lenni, hogy minden egyes alkalommal lefutjuk ugyanazt a 2-3 kört, aztán te sértődsz meg, mikor eljutunk a barátokig, akik nélkülözhetetlenek. Ha már az első kérdésed után elkezdtél volna fejlődni, mostanra rég lehetne valakid.

márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!