Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért ghostol?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ghostol? Illetve ti miért teszitek vagy mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel két hétig ismerkedtem. Nagyon szimpatikus lett rögtön megtetszett így a jelleme meg jól is néz ki és úgy tűnt ő is érdeklődik felőlem.

Úgy volt, hogy találkozunk hisz egy városban lakunk csak soha nem értünk rá de ha nagyon látni akana megoldotta volna mert a Tescoba dolgozom mint hosztesz.


Vègül kért tőlem képet mert nem vagyok fent sehol csak messengert használok és be szívezte de mondtam neki,hogy tiszta kóc vagyok meg pattanásos mert megfog jönni stb..végül küldött ő is aztán mondtam neki,hogy szerintem láttam már vagy beszéltem vele hisz elég ismerős erre nem reagált..


Aztán küldtem neki egy éneklős videót ami épp egy szerelmes dal volt hisz szoktam énekelni ő meg megdícsérte utána meg bármit írtam semmi..már három napja!

Már el is köszöntem tőle meg mondtam, hogy ez nem esett jól meg sok sikert kívánok stb de erre se írt!


A kérdés pedig az, hogy szerintetek ez miért lehetett? Túl nyomulós voltam, nem tetszettem vagy lett neki más? Vagy ti ezt miért teszitek vagy ha veletek csinálják mihez kezdetek?


Hozzáteszem nem voltunk együtt meg nem is mondtam el neki, hogy tetszik de szerintem elég nyilvánvaló volt neki..


márc. 6. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
no offense szerintem azért ghostolt mert pattanásos vagy
márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a szerelmes dalon sokalt be. Vagy ijedt meg. De az is lehet épp akkor érett be valaki más, valaki számára ígéretesebb. Igazából meg ha ilyen suttyó hogy szó nélkül ghostingol téged, akkor nem vesztettél vele semmit, sőt jobban is jártál hogy még időben kiderült milyen :)
márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen elköszöngetős lányokat hagyni kell elmenni… Arra már mit vársz? Nem mindenki ül éjjel nappal a telefonján. Valakinek jó ha egy hét múlva válaszolok. Nem hogy egy ilyen éneklős, kóstoltatós csajnak a tescoból… Van életem, és vannak prioritások. Neki pl lehet hogy nem vagy az.
márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as nem kóstolgatok hanem hitelkártyával meg biztosítással foglalkozom de nem hinném,hogy ez bárkinek problémát okozna ha meg igen akkor ez van:)
márc. 6. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt túlgondolni: nem tetszettél neki és gyáva volt elmondani.
márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Akkor már inkább egy ingyen kóstoló.
márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy igazi ghostbuster vagyok. Valaki megpróbál ghostolni vagy kiprovokálom azt, hogy elküld a csába, vagy az agyára megyek. De hát én csak a karma karma vagyok.
márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem szoktam
márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!