Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha addig nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha addig nagy a pofám, és az önbizalmam, amíg a lány közömbös vagy egyenesen lekezelő velem, de ha már kimutatja, hogy mennyire bejövök neki, konkrétan berezelek és zavarba jövök?

Figyelt kérdés
Ez miféle elfajzott pszichológia? Miért van ez?
márc. 9. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Volt, hogy konkrétan valami indokkal elhúztam, és kerültem egy ideig. Pedig nagyon bejött, és amíg közömbös volt irántam és elég távolságtartó, sőt, lekezelő, nagy volt az önbizalmam, és tudtam neki bókolni/udvarolni könnyedén.
márc. 9. 21:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nagy pofád igazából csak az alacsony önbizalmadat hivatott elfedni.
márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kevés az önbizalmad és nem tudod elképzelni magad rendes kapcsolatban ahol valaki tényleg kedvel téged.
márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fèlelem a csalòdastòl. Majd biztos lesz lekezelő nőd .
márc. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!