Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem cigizek, iszok, bulizok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem cigizek, iszok, bulizok akkor konkrétan megszüntem létezni?

Figyelt kérdés

Engem e miat kiközösitenek. Milyen logika ez?????

Látszik hogy sok a nyomorék a generáciomba 15F



2015. okt. 25. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubba
2015. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :/

Inkább öngyilkos leszek

2015. okt. 25. 19:12
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez komoly csak azért mert normális vagy ?? 13L

Nagyon görények lehetnek .

2015. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Neeeem. Dehogy is. Arról nem tehetsz, hogy sok hülyének az fontos. (tisztelet a kivételnek) Nem minden lánynak az tetszik ha cigizik, bulizik valaki...

Bár lassan elbújhatok én is mint lány mivel én sem illek bele a mai generációkba.

Nem kell ezekre figyelni. Légy magabiztos és csak azzal törődj ami fontos. Tudom milyen rossz, hogyha emiatt kiközösítenek. De majd akinek fontos leszel az megtalál és még fiatal vagy. Előtted az élet. Ne add fel!!!'

2015. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem emiatt közösítenek ki, hanem a helyesírásod miatt...
2015. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást

De a belső nem számit senkinek sem a küldőm meg nem olyan amilyet minden lány szeretne... Reménytelen vagyok

2015. okt. 25. 19:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak szóló hogy a belső is számít legalábbis nekem és még tôbb millió lánynak . Tudnék mesélni,tapasztalat .Ês a helyes fiúk 60%- @ egy görény,bunkó,egoista barom . Ugyhógy ne panaszkodj senki swm tökéletes l
2015. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legrosszabb hozzáállás. Ha ezeket mondogatod be magadnak akkor az így is lesz

Elősször akkor magadat szeresd meg. Mert ha magadat sem szereted akkor ne csodálkozz azon ha nem kedvel senki.

Nem bántásként mondom, de tényleg ne így állj hozzá.

2015. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez a legrosszabb hozzáállás. Ha ezeket mondogatod be magadnak akkor az így is lesz

Először akkor magadat szeresd meg. Mert ha magadat sem szereted akkor ne csodálkozz azon ha nem kedvel senki.

Nem bántásként mondom, de tényleg ne így állj hozzá.

2015. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ez a hozzáállás nem segít. Tényleg barmok akik e miatt néznek le, de ha foglalkozol velük akkor csak szívességet teszel nekik. A legjobb ha megmutatod nekik, hogy te több vagy náluk és hidegen hagynak az ilyen pitiáner dolgok és jól elvagy a társaságuk nélkül is.
2015. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!