Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hatodikba irtam egy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatodikba irtam egy szerelmes levelet az egyik lánynak az osztályból,délután már rajtam röhögött az egész iskola,ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
márc. 11. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz. De nem rád, hanem rájuk nézve. Gyerekes, csicska banda. Nincs abban az égvilágon semmi rossz, sőt nagyon is dicséretes, hogy őszintén vállalod az érzéseidet. Bárcsak mindenki ilyen lenne, akkor nem kellene játszmázni meg felesleges köröket futni. Ne te érezd rosszul magad.
márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rájuk nézve gáz, nem rád
márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jó,mondjuk,házhoz mentem a pofonért,többször beszólt a lány,pl hogy nézdmár milyen szája van,fuj
márc. 11. 16:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Így tényleg kb kérted azt a "pofont"


2-es vagyok

márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
pontosan hogy volt megfogalmazva, mi állt abban az üzenetben? szóról szóra! lehet tényleg annyira elbaltázhattál valamit hogy az még ma is kínos lenne, mondjuk attól még nem kéne kiröhögni a másikat, valahol el kell kezdeni... de mégis... azért magunkba is próbáljuk meg nézni.
márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
már nem tudom,35 éves vagyok...azóta se volt egyébként nőm
márc. 11. 18:24
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi negyedikben írtunk levelet a fiúknak, voltak, akik viszonozták, nagy nevetések voltak.
márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
35 évesen miért foglalkozol még ezzel?
márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem csak ezzel,regényt írhatnék a kudarcaimról
márc. 11. 20:23
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
9# És akarsz is?
márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!