Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szöveggel kellene írni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel kellene írni egy lánynak, hogy vissza is írjon?

Figyelt kérdés

Élőben nem tudok vele beszélni, mert soha nincs egyedül, nem szeretném ha mások furán néznének rám, ha esetleg elutasít.

Feltűnt, hogy minden képéhez egy több soros idézet tartozik, ezek a szövegek sokkal hosszabbak, mint amiket másoknál láttam eddig. Illetve nem is vagyok benne biztos, hogy idézet, mert nincs idézőjel.

A képei alapján nem derül ki róla semmi, se egy hobbi, se egy jellegzetes helyszín

Az jó lehet, ha a kiírt szövegekkel próbálok meg valamit írni? Pl. Honnan származnak, valahogy egy hosszabb mondatba belefoglalni?

Egyébként nem vagyok biztos benne, hogy ismer, vagy hogy megismerne a profilképem alapján, emiatt nem biztos, hogy visszajelöl, de mindenképp meg szeretném próbálni legalább egy üzenetben, hátha válaszol



márc. 14. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az jó lehet, ha a kiírt szövegekkel próbálok meg valamit írni? Pl. Honnan származnak, valahogy egy hosszabb mondatba belefoglalni?"

Igen jó lehet, csak ne legyen túl hosszú. Biztos vagyok benne, hogy te sem szeretnél random idegenektől novellákat olvasni. Remélem érted, hogy mire gondolok.

Vagy: egyik képével kapcsolatban valamilyen háttérelemről érdeklődj, feltételezz róla valamit. Lehetőleg vicceset. Pl.:

[link]

Ugye nem ezzel a késsel etted meg? Csak mert eléggé fura lenne.

(tudom nem a legjobb példa, de így hirtelen nincs jobb ötletem)

márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá hogy honnan vannak ezek az idézetek, mert tökre tetszenek. Innen meg már akár indulhat is valami.
márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ír vissza, bármit is legyen neki amit írsz, az már régen rossz..... Ha érdekled bármire vissza írna.
márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a #3 As írta a tutit ha te is bejössz neki akkor szinte mindegy de ahogy a kettes írta válassz ki egy szimpatikus idézetet mondjuk egy olyat ami egy filmből van írd meg neki hogy nagyon ismerős de nem tudod hová tenni az idézetet
márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 és #4 "Egyébként nem vagyok biztos benne, hogy ismer, vagy hogy megismerne a profilképem alapján"

Akkor mi alapján kéne, hogy bejöjjön a csajnak a kérdező? A nyitószöveg (írásban) eléggé jelentősen beszámít abba, hogy mit gondolnak rólad, hogy mennyire vagy szimpatikus az adott hölgynek.

De javítsatok ki, ha tévedek.

márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 Jogos amit írsz de lássuk be alapból nehéz úgy írni valakinek hogy nem is ismerik egymást

Mert lehet hogy ami a kérdező szerint vicces az a lánynak abszolút nem

Sok opció lehetséges pl van egy idézet amit kétféle képen lehet értelmezni rá írsz hogy figyu ezt az idézetet olvastam és én így vagy úgy látom te mit gondolsz erről

Tehát kvázi elinditasz egy "vitát"

ezáltal felkelted a figyelmét ha más nem azért hogy meg győzzön az ő igazárol és máris tudsz valami személyesebbet róla

Pár üzenet után mondhatja neki a kérdező hogy ezt beszéljük meg személyesen egy üdítő mellett

De ehhez természetesen két ember kell na meg mondjuk hogy ne hülyeség legyen amit írsz

De ez is olyan hogy lehet hogy a csaj meg azt gondolja hogy kit érdekel a te veleményed azt vissza se ír

Szóval látatlanban tanácsot adni nehéz


#4 voltam

márc. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sya micsi ---- ezt ne
márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!