Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap felelünk németből és...

Holnap felelünk németből és ugye a TTTből kell tanulni, na hát én ezzel a szöveggel nemtudok azonosulni es a tanárnő aztmondta hogy igazakat kell írni, mivel én nemtudok helyes mondatok összerakni segítene valaki átírni ezeket a mondatokat németre?

Figyelt kérdés

Én nagyon ritkán járok vásárolni. Nem szeretek kisebb boltokba járni, azaz itt a városba egyik boltba sem. Nagy szupermarketekbe, vagy ruhaboltokba viszont szívesen eljárok. De ilyen helyekre csak havi kétszer megyünk mivel általában apa hétvégén is dolgozik.



Nem szoktam minden nap vásárolni, ha igen akkor is csak azt amire éppen szükség van.


Ha tehetem szupermarketből vásárolok.


Bocsanat hogy ilyen sok lett.


2019. jan. 30. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Wenn ich Möglichkeit habe, ich kaufe im Supermarkt.

2019. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!