Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy lányra szeretnék ráirni...

Egy lányra szeretnék ráirni ezzel a szöveggel kíváncsi lennék hogy ez jó vagy gáz lenne így írni neki?

Figyelt kérdés
Szia ne haragudj hogy nem írtam hamarabb de őszinte leszek egy ideig gondolkoztam hogyan is kellene jól elkezdenem a beszélgetést és még most se igazán tudom hogyan kellene kezdenem. Ezért inkább csak leírom amit gondolok. Amikor megláttam a képeid a szemeid azonnal megfogtak és örülnék ha megismerhetném ki és mi rejlik azok a szép szemek mögött😊

2021. jan. 24. 13:38
1 2
 1/20 anonim válasza:
Attól függ ismered e az illetőt. Személy szerint nekem ez nem jön be, inkább megijeszt vagy így elhátrálok. :D túl nyálas. Bár van akinek bejön ez a stílus
2021. jan. 24. 13:40
 2/20 anonim válasza:
Valóban a lányon múlik, engem elriaszt, hogy nem tagolod a mondataidat.
2021. jan. 24. 13:48
 3/20 anonim válasza:
Ez totál bukta szöveg.
2021. jan. 24. 14:05
 4/20 anonim válasza:
Illetve még azzal kiegészíteném, hogy ezzel, hogy a kezdő szövegben is már így bizonytalankodsz, a lány nem fog komolyan venni és élből elutasít. Meg ez a bókolás is elég megosztó, hogy kinek tetszik, kinek nem. Egy frappáns, tömör szöveg százszor többet érhet, mint egy ilyen 'szívkitárulkozós', az ráér bőven később. Építs egy kis határozottságot, és úgy fog viszont viszonyulni hozzád (remélhetőleg) a kiszemelt illető is. Sok sikert! :)
2021. jan. 24. 14:10
 5/20 Noren1989 válasza:
A ne haragudj-os résznél egy àtlag csajtól kapnàd a ban-t.
2021. jan. 24. 14:20
 6/20 anonim válasza:

Legyél határozottabb szerintem is. Pl: látom hogy szépek a szemeid, de nálam ez még nem elég. Mindenesetre a szemeid miatt írtam rád, hátha egy csodás lány rejtőzik mögöttük.

Ilyen szöveget nem hallasz mindenhol, használd ki.

Sok sikert!

2021. jan. 24. 14:26
 7/20 anonim válasza:
Azt tudod, hogy jár-e vagy sem? Ismered vagy csak közösségi oldalon láttad és megtetszett? Vagy hogy akarsz ráírni, mert nem mindegy. Mert ha ismeretlenül ráírsz úgy lehet, hogy válaszol, de lehet hogy nem. Bővebben az ismeretség mikéntjéről. Honnan láttad a képeit, etc.
2021. jan. 24. 14:31
 8/20 anonim válasza:
Nekem nem jönne be, hogy 4 soron keresztül taglalod, hogy bizonytalan vagy. Nem baj, ha az vagy, de ennyire ne mutasd ki 😀
2021. jan. 24. 14:34
 9/20 anonim válasza:
Ez amit írtál így oké is lenne, ha nem csak róla írnál, illetve magyarán arról, hogy megtetszett, hanem úriember módjára egy picit be is mutatnád saját magad neki, akkor talán ha szimpatikus vagy neki, és egyedülálló, akkor válaszolni is fog, de az előző kérdéseimre jó lenne választ kapni, mivel így nehéz segíteni, hogy csak a kombinációt hagytad nekünk, hogy nem tudjuk, hogy most akkor mit is gondoljunk a helyzetről. Khm.
2021. jan. 24. 14:40
 10/20 anonim válasza:
Illetve a nem írtál hamarabb azt sejteti hogy már elkezdtetek ismerkedni, írnál bővebben mert így nehéz tanácsot adni.
2021. jan. 24. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!