Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » S egítenétek egy félénk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S egítenétek egy félénk introvertált szűz srácnak barátnőt találni nagyon vágyok egyre? : (

Figyelt kérdés

márc. 27. 16:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát tesó, szerintem ha akarnánk sem nagyon tudnánk, főleg nem egy random anonim fórumon. Az egész rajtad áll vagy bukik, senki sem tudja fogni a kezed randi közben.
márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
1: de! a randipartnere!
márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, ez magas labda volt...
márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

"1: de! a randipartnere!"


szép is lenne, de sajnos menekülnek tőlem a nők, le merném fogadni hogy inkább kennék be szarral a fejüket mint hogy az 50 méteres körzetemben legyenek

márc. 27. 16:37
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ha nem tudsz semmi indokot felhozni, hogy miért akarjon veled bárki is randizni, szerinted tényleg megérdemled, hogy bárki randizzon veled? Klisének klisé, de előbb magadat szedd rendbe, aztán lehet keresni mást is.


Amúgyis tiniként szűznek lenni rohadtul nem nagy cucc.

márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

"Amúgyis tiniként szűznek lenni rohadtul nem nagy cucc.


"


de én már nem vagyok tini lassan 21 vagyok

márc. 27. 16:50
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozz olyan közösséghez, mint a 9gag, ahol mindenki ilyen. Állítólag 40 éves kor felett meg kifejezetten nyugis úgy az élet.
márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
még messze vagyok a 40től szerencsére, az érdekel hogy MOST milyen az életem és nem túl nyugis (mentálisan legalábbis)
márc. 27. 17:27
 9/28 anonim ***** válasza:
68%
Segíts magadon, az Isten is megsegít.
márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom is vagy és kövér? Mert én is ilyen vagyok, ezért esélytelen.

28/F

márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!