Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok lenne esélye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok lenne esélye egy csendes, visszahúzódó, félénk, szűz srácnak?

Figyelt kérdés

jan. 4. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem
jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de miért :'( :'(
jan. 4. 21:12
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Ne legyel nagyon csendes a lanyok nem szeretik a szobanovényeket😟
jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok szobanövény
jan. 4. 21:21
 5/18 anonim válasza:
85%
ez mind szép és jó, de hogy ismerekdnének meg ha a fiú nem meri megközelíteni a lányt, a lány meg nem megy oda hozzá mert a fiú nem mutat érdeklődést iránta, vagy a közeledésre félénken, visszahúzódóan reagál, a másik meg nem akarja erőltetni
jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Akkor nyitni kell es nem szabad csendes félénknek lenni nyutninkell beszelgetni es akkor lesz baratnő is
jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"nyutninkell beszelgetni es akkor lesz baratnő is

"


de nekem ez nem megy 😥

jan. 4. 22:00
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
2es, azért nem, mert egy fiú legyen érdekes, határozott és magabiztos
jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Probald meg rávenni magad lehet hogy nem sikerül elsőre de ha nem probalkozok Ugy nehez várni ha nem

Teszel érte akkor nem jön össze

jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

"de nekem ez nem megy 😥"

Jajj te, buksidat is megsimogassam? Nem vagyok egy rosszindulatú ember, de haver, olvasd vissza amit írtál! Szerinted így kinek fogsz kelleni? Üvölt rólad a tutyimuytiság, hogy valamilyen tenyérbemászó kis görcs lehetsz.

Itt nem az a kérdés, van- e esélyed, hanem, hogy min kéne változtatnod.

Olyan emberekkel kéne körbevenned magad akiktől tanulhatsz, látsz bennük potenciált mind a kommunikációra mind a jövőre nézve. Itt nem az a baj, hogy szűz vagy, hanem az, hogy nebáncs virág vagy. Edzél, fejleszd magad, olvass, végezz diákmunkát, írj! Legyen hobbid, amiről tudsz mesélni! Hallgasd meg az embereket, hogy miről beszélnek, figyelj, hogy mi történik körülötted! Vegyél erőt magadon és legyél férfi legalább minimálisan! A nőknek egy partner, társ kell, nem egy "háziállat" akit pátyolgatni kell.

jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!