Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés, társkeresés 18 alatt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés, társkeresés 18 alatt?

Figyelt kérdés
Egy világvégi kisfaluban élek ahol mindenki ismeri egymást. Személyesen így nem tudok ismerkedeni. Tudtok valami jó weboldalt, csoportot ahol nem 30-40 éves emberek vannak?

ápr. 15. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Suliba gondolom jársz. Ott keresni kell a társaságot, vagy ha nem is ott akkor városban vagy bárhol, haverokon keresztül.
ápr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
17%
AnoTalk: D
ápr. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
AnoTalk jó LENNE, ha nem lenne tele homoszexuálisokkal/biszexuálisakkal. És igen, járok suliba de mivel Mindenki ismeri egymást a faluban így mindenki ismer engem is, és ha lenne esélyem valakinél már rég kiderült volna.
ápr. 15. 07:24
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Insta, hoop, wink, yubo, kommunikációs gyakorlásnak meg jó a randochat.
ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Inkább a tanulásra koncentrálj, majd ráérsz erre a munkahelyen, ami valószínűleg egy közeli városban lesz, ott tengernyi a lehetőség.
ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
tinder
ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén még sokszor szerintem itt is lehetséges, ez nem platform függő. Én kettő páromat is itt ismertem meg, bár már egyikükkel sem vagyok együtt.
ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Online népszerűbb felületek partner és barát(ok) keresésére jók és alkalmasak amiket használtam/használok 17 éves fiúként:

1. Yubo

2. BeFriend

3. Spotafriend

De ahogy említették is többen kb bármilyen online felületen lehet ismerkedni, akár Instán, akár itt is

ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
ápr. 15. 20:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Majd szívesen olvasok/hallok a véleményedről, hogy neked miként és hogyan váltak be ezek az online felületek akár privátban is.


Üdv

8-as

ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!