Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek/lányok,mi bajotok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/lányok,mi bajotok az ismerkedéssel??

Figyelt kérdés

Facebook-társkeresőn ismerkedtem egy lánnyal.

Megjelöltem először,hogy tetszik és ő is visszaigazolt egyezésként.

2 napig keményen beszélgettünk,kérdeztem tőle alapvető dolgokat(hol dolgozik,tanul stb.)válaszolt rá és ő is kérdezősködött felőlem.

3.napon már ilyen "igen-nem-aha" válaszokat kapok,de kb 2-3 óra telik el,mire megkapom a kérdésekre a választ.

Ezenkívül furcsa az is,hogy már nem kérdezősködik felőlem.

4.napon feltettem neki egy kérdést,hogy lenne-e kedve velem találkozni.

Nem jött rá válasz.

5.napon nagy nehezen jön vissza egy elbúcsúztatásra utaló válasz:"Ne haragudj,de én nem a te utad vagyok és további jót kívánok!"

Pff...ennyit az ismerkedésről. :\

Nem is értem ezt a hölgyet,hogy miért igazolt vissza.

Nem fogok egy olyan hibát elkövetni,hogy az illető hölgyet zaklatni fogom.

Mit követtem el,mi a baj velem?

Valamit rosszul csináltam?

Mi a véleményetek erről?



febr. 27. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha HÖLGYEKKEL ismerkedsz, - azaz felnőtt nőkkel - akkor miért a tini kategóriába írsz, öcsém?
febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
A legvalószínűbb hogy talált mást aki jobban érdekli. Társkeresőkön a lányokra azért nem 1-2 ember szokott ráírni.
febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt. Az a lány szimplán megunt téged, amivel nincs semmi baj. Sok emberrel megtörténik ez. Az a lényeg, hogy szerintem ne egy online oldalon próbálj meg ismerkedni.jobb élőben, hidd el nekem.
febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Ne appokon vagy interneten ismerkedj és a valóságban se menj oda boldog boldogtalanhoz, ezt erőltetni nem lehet! Ismerkedj munkatársakkal vagy emberekkel akik betudnak mutatni más nőknek, de ott se az legyen a lényeg, hogy megakarod szerezni őket. A nők kiszúrják ha valaki erőlködik náluk. Teljesen fölösleges továbbá az is, hogy basic kérdésekkel bombázd őket, nem fognak érdeklődni utánad mert ugyanazokat kérdezed mint mindenki más. A közlés stílusán, a hanglejtés is sok mindent dob egy beszélgetés során.
febr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

"2 napig keményen beszélgettünk" XD

Lehet kissé elhúztad az időt vagy éppen valami olyasmit mondtál el magadról ami már nem volt szimpatikus ezt nem tudni

febr. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Én meg azt nem értem, hogy mit nem értesz. Külsőre bejöttél neki (vagy legalábbis nem zárt ki eleve), de ahogy elkezdtetek dumálni, kiderült, hogy nem vagy neki szimpi. Valószínűleg úgy látta, hogy fontos dolgokról gondolkoztok másképpen. Ilyesmi mindenkivel megesik, nem kell túlgondolni.
febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
2 nap kemény beszélgetés alatt egyszer sem jött szóba hogy találkoztok? Ha folyamatosan beszéltek akkor nagyon max fél nap ami alatt legalább egyszer fel kellene vetni ezt a témát. Szerintem rádunt mert sokáig húztad az online beszélgetést.
febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Én is azt mondom, hogy minél előbb kell a személyes találka, lehet itt a két nap már sok volt.

Lehet hogy ha ugyanazokat a dolgokat személyesen beszélitek át, nem pedig chaten, akkor lehetett volna belőle valami.

Legközelebb az első pár óra chatelés után hívd el kávézni, vagy mittudomén hova járnak a fiatalok. :D

febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
#7 vagyok, nem értem a sok lepontozást. Miért ne krülhetne szóba a találka? Azért pár orányi veszélgetés alatt meg lehet ismerni az embert annyira, hogy továbbra is érdekel-e, szóval feljöhet a találka. Persze ha a másik nem érzi úgy akkor maradhat a beszélgetés, én csak azt mondom hogy kerüljön szóba.
febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Egyszerűen nem tetszettél neki, ennyi az egész.
febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!