Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Volt már barátnőm de valahogy mindig ha ráírok egy szimpatikus lányra / rámír, jól elbeszélgetünk, kedves vagyok vele stb, jól is megy a dolog, talizunk általában, de ha elmondom esetleg neki hogy többet érzek iránta mindig kapom az offot. Nem vagyok valami nagyon ronda teremtés, ezt mondják mások is, kedves vagyok velük és odafigyelek rájuk. Esetleg valami ilyen helyzetekben gyakran előforduló hibákat tudtok mondani, hátha azok közül követek el valamit vagy csinálok rosszul.

jan. 14. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első randin közlöd, hogy halálosan szerelmes vagy az lehet para (nyílván eltúlzott pelda). Szóval ezt finomabban kene elmondani, hogy szimpatikus és szeretnel vele tervezni
jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az első randin voltak ezek többnyire, illetve ha logikusan nézzük és tegyük fel én is tetszek neki akkor végülis mindegy lehet nem hogy mikor mondom el? Illetve ha beszélgetünk / írogatunk sokszor adnak jelet arra egyébként hogy ebből lehet valami vagy mintha én is tetszenék nekik, de aztán kiderül hogy mégsem.
jan. 14. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az amit írtál az volt túlnyomulós, vagy éppen túl korainak tartották ezt a kijelentést és ők még nem érezték a vonzalmat. Akár az is lehet, hogy nem te voltál az egyedüli aki éppen fűzi őket aztán, mivel túlságosan nyílt voltál ezért pattintottak. :/

Próbáld ki azt, hogy nem vallod be, hogy szerelmes vagy az adott lányba / nőbe, hanem hagyod, hogy lassan, természetesen alakuljanak ki a dolgok köztetek, nem kell elsietni, mert ha sikerül akkor úgy is rengeteg időd lesz még "szerelmesnek" lenni. :)

Szóval hajrá fel a fejjel, ne add fel és sok sikert.

jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nagyon sok oka lehet. Túl gyors vagy, rossz pillanatban mondod, túl sokára hívod el őket talizni, vagy akár az is lehet, hogy túl kedves vagy. Az utóbbi lehet a legfurcsább, de ez nem azt jelenti, hogy bunkónak kell lenned, hanem hogy ne nyalj be a lánynak, mert akkor barátzónába tehet.
jan. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem a megfelelő lánynak mondtad!
jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!