Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerűen nem tudom mi tenne...

Egyszerűen nem tudom mi tenne boldoggá és magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. És nagyon magányosnak érzem magam, Vannak barátaim, de nem érzem elég közelnek egyik barátságot sem, hiszen senkinek nem vagyok a "legjobb" barátja aki hozzám fordulna elsőként. Mindenkinél maximum a második lehetőség vagyok. Párkapcsolatom nincs és sosem volt, ebben az esetben teljesen reménytelen vagyok. 16 éves vagyok és igaz még bőven előttem áll az élet, de eddig sem tapasztaltam esélyt arra hogy boldog párkapcsolatom legyen. Régi hobbijaim meguntam, itthon akarok maradni és nem is:) (nem tudok mit kezdeni magammal). Egyszerűen nem tudom mi tenne boldoggá és magányos vagyok. Mit tegyek?
ápr. 25. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy bánt, hogy nincs legjobb barátod, olyan, akinek te lennél az első. De nem segítene, ha a meglévőkkel több időt töltesz, programokat, vagy hasonlókat szervezel? Hátha a közösen töltött idő alatt valakivel mélyülni fog a barátság, vagy megismersz valaki újat?
ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem se volt legjobb barátom soha, hidd el nem a világ vége.

Fókuszálj magadra, legyen célod, karrier és hobbi terén is. Találd meg önmagad, és kurvára meg fogod köszönni magadnak pár év múlva, nekem már csak elhiheted.

"karrier és hobbi terén is" ez itt a nagyonlényeg

27F

ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!