Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Izmos, erős lányok! Hátráltat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos, erős lányok! Hátráltat titeket a párkeresésben, hogy izmosabbak vagytok a fiúknál?

Figyelt kérdés
Titeket nem zavar, ha a srác gyengébb nálatok? Mit sportoltok? Kort is írjatok légyszi

2021. okt. 25. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Először is, mit takar az izmos? Ha kétszer szélesebb vagy egy fiúnál, azért az furán tud kinézni :D De ha csak simán izmos vagy a sok sporttól, az nem hátrány.
2021. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Hányadik ilyen kérdésedet írod ki?
2021. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Jártam már altestileg nálam izmosabb lánnyal, de nem mondta soha, hogy zavarja. Felsőtestileg izmosabb lánnyal elég fura lenne. Ahhoz szerintem anorexiásnak kell lenni egy pasinak, hogy kisebb felsőteste legyen egy lánynál.
2021. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretnék összejönni testépítő lánnyal/nővel, mert nekem kimondottan tetszik. sajnos őket ez valószínűleg kevésbé izgatja.
2021. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!