Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14 éves vagyok (F), de még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wenston kérdése:

14 éves vagyok (F), de még nem volt egy barátnőm se, lassan már ciki, szerintetek mit tegyek? Csajozni nem is tudok.

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 08:21
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha ez ciki akkor én mit mondjak? 18 vagyok és még nem volt 1 csajom se.
2015. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

minek ? semmi értelme csak az életedet teszik tönkre!

élj a hobbidnak például sport stb...

2015. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok töketlen:D Nem hiába találta ki a kormány a szingliadót:D
2015. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hidd el, hogy nem érdemes mert úgy is átb@stnak!

anyagilag mész tönkre

2015. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14 évesen ciki?Pont hogy nem az.Nekem igaz 13 évesen volt meg az első barátom,aztán úgy átbaszott :/
2015. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

AZ a ciki hogy ilyet kerdezel

Ma holnap az ovisok is itt fognak rinyalni ha igy haladunk.

2015. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Én is 14 vagyok, nekem meg fiúm nem volt még, és olyan kapcsolat amilyen más velem egykorú lányoknak van, hát nem is kell. Egyik héten egyik pasi, a következő héten már másik, aztán végigmennek a haverjaikon is. Jó ha két embert tudnék mondani akinek tényleg komoly kapcsolata van. Én inkább várok addig amíg találok egy normális srácot, akinek nem egy kisk***a kell, ha 20 évet kell még várnom rá hát akkor annyit fogok.
2015. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tuti tipp:

inkább sportolj(akár kondi), vagy szerezz valami hobbit, aztán majd utána majd jönnek jobb esetbe maguktól a csajok :D

2015. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
semmi se ciki
2020. jún. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!